Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Noliko Maaseik z Superpucharem Belgii

Noliko Maaseik z Superpucharem Belgii

W czterech setach rozstrzygnął się sobotni mecz o Superpuchar Belgii. W Aalst Noliko Maaseik pokonało ubiegłorocznych triumfatorów, Knack Roeselare. To pierwszy tytuł Noliko w nowym sezonie. Liga w Belgii rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Noliko rozpoczęło to spotkanie bardzo dobrze, w pierwszym secie deklasując rywala 25:10. – To był bardzo obiecujący początek – komentował szkoleniowiec zespołu, Vital Heynen – Widziałem wtedy ogromny potencjał mojej drużyny – kontynuował trener. Po stracie drugiego seta, Noliko powróciło do gry, aby zakończyć spotkanie wynikiem 3:1. – Zawsze bardzo miło jest zdobywać trofea, zwłaszcza na początku sezonu – stwierdził kapitan zwycięskiego teamu Jo van de Craen, po otrzymaniu pucharu.

Pierwszy mecz we własnej hali w sezonie 2011/2012 Noliko Maaseik rozegra w przyszłą środę przeciwko Guibertin.

Noliko Maaseik – Knack Randstad Roeselare 3:1
(25:10, 21:25, 25:21, 25:16)

autor tekstu: Magdalena Bojdo

źródło: przegladligowy.com