Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Łukasz Jakowczyk: Przed meczem taki wynik wzięlibyśmy w ciemno

Łukasz Jakowczyk: Przed meczem taki wynik wzięlibyśmy w ciemno

fot. archiwum

- Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Przed meczem taki wynik wzięlibyśmy w ciemno - powiedział po sobotnim zwycięstwie nad WKS Sobieskim Arena Żagań atakujący Morza Bałtyk Szczecin, Łukasz Jakowczyk.

Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin nie ukrywali radości po wygranej nad WKS Sobieskim Arena Żagań. – Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Przed meczem taki wynik wzięlibyśmy w ciemno – mówił atakujący szczecińskiego zespołu, Łukasz Jakowczyk. Zagraliśmy zespołowo i dzięki wewnętrznej mobilizacji udało nam się wygrać. Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Myśleliśmy, że rywale bardziej nam się postawią – dodawał inny z zawodników zwycięskiego zespołu, Adam Tołoczko.

Szczecinianie pozytywnie zaprezentowali się w polu zagrywki, byli skuteczni w ataku oraz dość dobrze czytali grę przeciwników. – Dużo pracowaliśmy nad zagrywką i osiągnęliśmy swój cel. Odrzuciliśmy przeciwników od siatki i dzięki temu zagraliśmy swoją siatkówkę – komentował Tołoczko. Jednak mimo zwycięstwa zachodniopomorskiej ekipy w jej grze było widać jeszcze kilka mankamentów, do których można zaliczyć chociażby małą ilość ataków ze środka. – Dosyć późno zaczęliśmy treningi, dlatego brakuje nam jeszcze troszkę zgrania, ale z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej – stwierdził Jakowczyk.

Mimo nieoczekiwanej wygranej nad jednym z faworytów grupy pierwszej szczecinianie nie do końca wiedzą, co mogą osiągnać w rozpoczętym sezonie. – Nie mam pojęcia na co nas stać w lidze. Na pewno będziemy walczyć o każdy punkt, w każdym meczu damy z siebie wszystko – zapowiada Jakowczyk, który jednocześnie liczy na większe wsparcie ze strony kibiców podczas kolejnych pojedynków. – Każde zwycięstwo będzie przyciągało kibiców. Więc liczymy, że na następnym meczu będzie ich więcej, a nasza gra będzie jeszcze lepsza.

Teraz przed podopiecznymi Michała Dolińskiego konfrontacja z AZS-em Zielona Góra. Wydaje się, że ten mecz oraz kilka kolejnych pojedynków pokażą, czy szczecińska drużyna jest stabilnym zespołem i potrafi zagrać kilka spotkań na równym poziomie. Zawodnicy zapowiadają, iż postarają się również o dobry wynik w starciu z lubuskim zespołem. – Żadnego przeciwnika się nie boimy. W meczu z zespołem z Zielonej Góry wyjdziemy na parkiet w pełni zaangażowani i z wolą walki – zakończył atakujący Morza Bałtyk.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved