Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > AZS Białystok najlepszy w Baranowiczach

AZS Białystok najlepszy w Baranowiczach

fot. archiwum

Podopieczne Wiesława Czai podczas przedsezonowego turnieju towarzyskiego w Baranowiczach na Białorusi dały się pokonać w zaledwie jednym secie, a przeciwnikiem był nie byłe kto bo m.in. drużyna Urałoczki Jekaterynburg.

AZS Białystok pojechał do białoruskich Baranowicz z dwoma reprezentantkami Trynidadu i Tobago. Sinead Jack i Channon Thompson dołączyły już do zespołu Wiesława Czai i mogły pomóc drużynie w czasie turnieju.

Do największej niespodzianki doszło już w pierwszym dniu zawodów bowiem faworyzowana ekipa Urałoczki Jekaterynburg uległa białostockim akademiczkom w czterech setach.

Grając bez przyjmującej Aleksandry Kruk i będącej na mistrzostwach Europy kobiet, rozgrywającej Lucie Muhlsteinovej, siatkarki z Białegostoku poszły za ciosem i dwa kolejne mecze, z gospodyniami Atlant Baranowicze i czeskim SK UP Ołomuniec, wygrały bez straty seta i zajęły pierwsze miejsce w tym turnieju.Ekipy z Jekaterynburga i Ołomuńca już w najbliższym tygodniu kibice ze stolicy Podlasia zobaczą w Turnieju o Puchar Prezydenta Białegostoku. Z przyjazdu, niestety, być może zrezygnuje „gwóźdź programu" imprezy, drużyna Volero Zurych. Jeśli tak się stanie, prawdopodobnie szwajcarskiego potentata zastąpi Wołyń Łuck z Ukrainy.

 

źródło: inf. własna, plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved