Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trenerski dwugłos po meczu finałowym Memoriału Ambroziaka

Trenerski dwugłos po meczu finałowym Memoriału Ambroziaka

fot. archiwum

Trener zwycięskiego zespołu Grzegorz Wagner chciałby, aby jego zespół grał w lidze tak jak na Memoriale Ambroziaka. Natomiast dla Krzysztofa Stelmacha udział w tym turnieju przyniesie ważne materiały szkoleniowe w kontekście PlusLigi.

Grzegorz Wagner ( trener Farta Kielce): – Jestem zadowolony.  To był bardzo udany turniej w naszym wykonaniu. Zwłaszcza dzisiaj, rozegraliśmy kapitalne zawody. Jest to dla nas ostatnie przetarcie przed ligą. Oczywiście turnieje  rządzą się swoimi prawami, ale myślę że mój zespół widzi, że może walczyć z najsilniejszymi. Dodatkowym atutem jest to , że mamy w swoich szeregach Pierra Pujola. Jest to jeden z najlepszych rozgrywających na świecie. Jego kariera toczyła się różnie. Miał problemy z kontuzjami. Chciałbym, aby Pierre pokazał takie umiejętności w lidze jak w dzisiejszym spotkaniu.

Krzysztof Stelmach ( trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): – To był pierwszy poważniejszy turniej, gdzie drużyny były w swoich optymalnych składach. Takie prawdziwe granie dopiero teraz się zaczęło bo są wszyscy zawodnicy. Wcześniejsze turnieje na których byliśmy, to było z mojej strony typowanie na pozycjach. Na pewno jestem zadowolony, że zagraliśmy trzy mecze. Będzie to dla nas niezwykle ważny materiał do przemyślenia, który przyda nam się w lidze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved