Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Bamber: Pierwszym sprawdzianem będzie gra o Superpuchar

Natalia Bamber: Pierwszym sprawdzianem będzie gra o Superpuchar

fot. archiwum

Po przerwie spowodowanej kontuzją Natalia Bamber wznowiła przygotowania w Bielsku-Białej. - Powoli muszę wchodzić w treningi. Zależy nam na tym, żeby zrobić to rozsądnie - mówiła o swoim stopniowym powrocie na siatkarskie parkiety zawodniczka.

Siatkarki BKS-u Aluprof Bielsko-Biała po serii sparingów przygotowują się do spotkań inaugurujących rozgrywki PlusLigi Kobiet. Do treningów z zespołem wróciła Natalia Bamber Jestem po operacji kręgosłupa, w tej chwili wszystko jest w porządku, powoli muszę wchodzić w treningi. Zależy nam na tym, żeby zrobić to rozsądnie i nie popełnić żadnego błędu – mówiła, o swoim powrocie do gry zawodniczka. Bielszczanki zmagania ligowe rozpoczną 12 października spotkaniem z mielecką Stalą, Natalia Bamber unika jednak deklaracji dotyczących powrotu na boisko i gry w pełnowymiarowym czasie. Siatkarka przyznaje jednak, że wznowiła już treningi – Już wróciłam, ponieważ trenuje. Jeżeli chodzi o mecze to czas pokaże – dodała.

Po zeszłym sezonie zespół brązowych medalistek PlusLigi Kobiet dotknęły spore zmiany kadrowe. Szeregi bielszczanek opuściły m.in. Katarzyna Skorupa, Anna Werblińska, Anna Podolec, Jolanta Studzienna, czy Berenika Okuniewska. Zespół wzmocnił się pozyskując z ligowych parkietów Joannę Wołosz i Klaudię Kaczorowską oraz zawodniczki zagraniczne: Cassidy Lichtman, Alexis Crimes i Liesbet Vindevoghel. Jak zaznaczyła Natalia Bamber mimo zmian w nowym zespole tkwi spory potencjał. – Naprawdę zespół mocno się zmienił, ale jest bardzo fajny. Miło mi było wrócić, dziewczyny też miło mnie przyjęły, zawodniczki zagraniczne są bardzo otwarte i fajnie się z nimi współpracuje – dodała zawodniczka.

Natalia Bamber unikała jednak wniosków, czy deklaracji na co stać bielski zespół w nadchodzącym sezonie. – Jest jeszcze za wcześnie, ponieważ nie obserwowałam aż tak dziewczyn, ponieważ nie było mnie na miejscu w Bielsku, wiem, że rozegrały dużo sparingów i chyba takim pierwszym sprawdzianem będzie gra o Superpuchar – zakończyła siatkarka.źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved