Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Atom Trefl Sopot trenuje i sparuje we Włoszech

Atom Trefl Sopot trenuje i sparuje we Włoszech

fot. archiwum

Wicemistrzynie Polski, prowadzone przez Alessandro Chiappiniego wybrały się na obóz do Włoch. Pojechały tam w dość okrojonym składzie. W planach ujęte są także sparingi z włoskimi drużynami.  Niemal cały weekend siatkarki miały wolny.

Już pierwszego dnia obozu spopcianki zmierzyły się z ututułowanym Asystelem Novara. Włoski zespół okazał się zdecydowanie lepszy od drużyny z Trójmiasta, która jeszcze przed meczem trenowała na siłowni. Kiedy trzy pierwsze partie gładko wygrał Asystel szkoleniowcy obu ekip zdecydowali się rozegrać jeszcze dwa dodatkowe sety.

Asystel Novara – Atom Trefl Sopot 5:0
(25:11, 25:13, 25:18, 25:13, 25:19)

Trzeciego dnia obozu, w czwartek Alessandro Chiappini zabrał swoje siatkarki do Busto Arsizio na spotkanie z miejscową ekipą. Spotkanie to miało jednak charakter czysto szkoleniowy i nie odnotowywano żadnych wyników punktowych, czy setowych. Następnego dnia, w piątek po wolnym przedpołudniu zawodniczki Atomu rozegrały sparing z drużyną Saugella Monza. Zakończył się on czterosetowym zwycięstwem polskiego zespołu. Szkoleniowiec rozpoczął to spotkanie w składzie z Dorotą Wilk, Mileną Rosner, Dorotą Świeniewicz, Eweliną Sieczką, Mają Tokarską, Eleonorą Dziękiewicz oraz Magdaleną Saad. Sopocianki okazały się słabsze od przeciwniczek w secie pierwszym, ale kolejne partie rozstrzygnęły już na swoją korzyść.Atom Trefl Sopot – Saugella Monza 3:1
(23:25, 25:21, 25:22, 25:16)

Siatkarki Atomu mają wolny niemal cały weekend, a treningi zostaną wznowieone w poniedziałek. Na wtorek zaplanowano kolejne spotkanie kontrolne.

źródło: atomtrefl.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved