Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Grzegorz Kosok: Spotkanie przebiegało po naszej myśli

Grzegorz Kosok: Spotkanie przebiegało po naszej myśli

fot. archiwum

Asseco Resovia Rzeszów w trzech setach pokonała Hypo Tirol Insbruck. Po meczu zadowolenia z wyniku oraz dobrej gry nie krył Grzegorz Kosok - środkowy Resovii oraz brązowy medalista mistrzostw Europy. - Wszystko jest na dobrej drodze - powiedział zawodnik.

– Spotkanie przebiegało po naszej myśli. Wygraliśmy z Austriakami 3:0. Uważam, że zagraliśmy fajny mecz z małą ilością błędów. Wszystko jest na dobrej drodze, żebyśmy się pomału zgrywali ze sobą, bo tak naprawdę było to nasze drugie spotkanie w tym składzie – krótko podsumował piątkowy pojedynek Kosok.

– Jeżeli chodzi o grę Lukasa Tichacka, to na pewno jest to bardzo dobry zawodnik. Wiadomo, że nie wszystko jest jeszcze dopięte na ostatni guzik jeśli chodzi o naszą komunikację. Parę razy w meczu zdarzyło się, że dostałem piłkę w trochę innym miejscu, kilka razy byłem też za szybko, ale na pewno z meczu na mecz będzie to wyglądać coraz lepiej tym bardziej, że tak jak mówiłem graliśmy ze sobą dopiero dwa razy, a na treningach ostatnio skupialiśmy się bardziej na przyjęciu zagrywki, więc nie było zbytnio okazji, aby się zgrywać – ocenił zawodnik.
Resoviacy w czwartek rozegrali sparing przeciwko drużynie prowadzonej przez Mariusza Sordyla – Rematowi Zalau. Zawodnicy z Rzeszowa mecz przegrali po tie-breaku, a już dziś mają okazję do małego rewanżu za to spotkanie. – Jesteśmy w stanie ich spokojnie ograć. Na pewno jest to drużyna ambitnie walcząca o każdy punkt i tanio skóry nie sprzeda, aczkolwiek jeżeli będziemy grać tak jak dzisiaj, to nie powinno być problemu ze zwycięstwem – zapewnił.

W ubiegły poniedziałek Grzegorz Kosok wraz z kolegami z kadry powrócił z mistrzostw Europy z brązowym medalem. – Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony z wyniku jaki osiągnęliśmy. Wierzyłem w drużynę do samego końca i uważam, że zasłużenie zdobyliśmy medal – z zadowoleniem zakończył Kosok.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved