Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Skra i Trefl zagrają charytatywnie z Niemcami w Oleśnicy

Skra i Trefl zagrają charytatywnie z Niemcami w Oleśnicy

fot. archiwum

Bełchatowska Skra, Trefl Gdańsk i dwa niemieckie zespoły Evivo Düren i Berlin Recycling Volleys zagrają w ten weekend w charytatywnym turnieju w Oleśnicy. To już drugie tego typu zawody, które odbędą się w oleśnickiej hali.

Wszystkim drużynom biorącym udział w II Międzynarodowym Turnieju Charytatywnym o Puchar Burmistrza Oleśnicy przyświeca szczytny cel. Dochód z imprezy przekazany będzie na zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej gimnazjalistki z Oleśnicy, która cierpi na niedowład spowodowany urazem kręgosłupa.

Oprócz zmagań turniejowych w czasie zawodów trzej zaproszeni goście specjalni: prezes Skry Konrad Piechocki, trener Andrzej Niemczyk oraz medalista olimpijski w boksie Wojciech Bartnik będą mieli przyjemność wkopać swoje drzewka w "Alei zasłużonych dla sportu", która znajduje się przy oleśnickiej hali. W czasie ubiegłorocznego turnieju zrobili to już trener Ireneusz Mazur i trener lekkiej atletyki Wiesław Kiryk.

Niemiecka drużyna Evivo Düren weźmie udział w oleśnickim turnieju już po raz drugi. W ubiegłym roku oprócz niemieckiego zespołu udział wzięły Fart Kielce, ZAKSA Kędzierzyn Koźle i Siatkarz Wieluń, który okazał się w zawodach najlepszy, wygrywając wszystkie swoje spotkania.24.09.2011 (sobota):
17:00 Evivo Düren – Lotos Trefl Gdańsk
18:45 Otwarcie turnieju i uroczystości w "Alei zasłużonych dla sportu"
19:00 PGE Skra Bełchatów – Berlin Recycling Volleys

25.09.2011 (niedziela):
13:00 PGE Skra Bełchatów – Evivo Düren
15:00 Lotos Trefl Gdańsk – Berlin Recycling Volleys

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved