Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Sparingi pierwszoligowców

Sparingi pierwszoligowców

fot. archiwum

Siatkarze Ślepska pokonali w Augustowie 3:1 drugoligowy UKS Centrum Augustów. Niestety, ten mecz okupiony został kontuzją kapitana Ślepska Kamila Skrzypkowskiego. W innym meczu towarzyskim Stal Nysa pokonała MKS MOS Będzin.

Na początku I seta Skrzypek skręcił w kostce prawą nogę i musiał opuścić parkiet – mówi Adam Aleksandrowicz, trener Ślepska. – Nie wiemy jeszcze na ile uraz ten jest poważny, ale znając takie kontuzje, przypuszczam, że w pierwszym meczu w Będzinie Skrzypek nie zagra.

W planach na ten tydzień siatkarze mieli jeszcze treningi na hali OSiR w czwartek i piątek. Wszystko wskazuje na to, że piątkowy trening trzeba będzie odwołać bowiem dziż okazało się, że w tym dniu obie sale (mała i duża) są zajęte. To i kontuzja Skrzypkowskiego krzyżują nieco plany treningowe na finiszu przygotowań do rozgrywek ligowych, w których Ślepsk bronił będzie czwartego miejsca w I lidze.

Ślepsk Suwałki – Centrum Augustów 3:1
(25:12, 23:25, 25:23, 15:11)
Wczoraj również odbył się sparing pomiędzy Stalą Nysa i MKS MOS Interpromex Będzin. Spotkanie obfitowało w wiele kombinacyjnych i widowiskowych zagrań. Trenerzy obu zespołów umówili się na rozegranie czterech setów. W zespole gości zabrakło Bartosza Dzierżanowskiego, natomiast gospodarze wyszli w swoim najsilniejszym składzie z Piotrem Łuką i Jarosławem Stancelewskim na czele.

Już w przyszłą środę o godzinie 16:00 w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie odbędzie się uroczysta gala inaugurująca sezon 2011/2012 siatkarzy pierwszoligowego MKS-u MOS Interpromex. Po zakończeniu tej uroczystości będzińscy siatkarze rozegrają kolejny mecz sparingowy ze Stalą Nysa w łagiskiej hali sportowej.

AZS Nysa – MKS MOS Interpromex Będzin 3:1
(25:15, 27:25, 21:25, 25:22)

źródło: inf. własna, slepsksuwalki.pl

nadesłał: ,

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved