Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sebastian Świderski: Skończyło się na strachu

Sebastian Świderski: Skończyło się na strachu

fot. archiwum

Sebastian Świderski może nie wystąpić w siatkarskim Memoriale Zdzisława Ambroziaka. - W ostatnim meczu towarzyskim przeżyłem chwile grozy, bo znowu doznałem urazu - mówi Świderski. - Skończyło się na strachu i kilkudniowej przerwie.

AZS Politechnika Warszawska chce awansować do europejskich pucharów i zapełnić Torwar. Siatkarski Memoriał Ambroziaka pierwszym testem. W AZS Politechnikę wierzy bardzo trener Politechniki Radosław Panas.

Cele stawiane przed drużyną są jasne: zajęcie co najmniej piątego miejsca w PlusLidze oraz widowiskowa gra, która przyciągnie komplet widzów na trybuny Torwaru – mówi prezes AZS Politechniki Warszawskiej Jolanta Dolecka, która wierzy, że są to cele możliwe do zrealizowania. – Przed rokiem udało nam się kilka razy wypełnić największą halę w stolicy, teraz mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, bo na Torwarze mamy rozegrać aż siedem spotkań fazy zasadniczej – podkreśla prezes.(…)

Rywalami Politechniki będą wicemistrzowie Polski z Kędzierzyna, AZS Częstochowa oraz Fart Kielce. – Przyjedziemy do stolicy w najsilniejszym składzie, najprawdopodobniej także z Michałem Ruciakiem, który zdobył medal ME. To dla nas kluczowy sprawdzian przed ligą – mówi Sebastian Świderski, który jednak może nie wystąpić w memoriale. – W ostatnim meczu towarzyskim przeżyłem chwile grozy, bo znowu doznałem urazu – opowiada przyjmujący. Ostatnio przez wiele miesięcy wracał do zdrowia po koszmarnej kontuzji. – Przeszły mnie ciarki po plecach, bo ból był niesamowity. Po chwili jednak wstałem i mogłem zejść z boiska o własnych siłach. To oznaczało, że nie jest aż tak źle, jak ostatnio. Odetchnąłem. Skończyło się na strachu i kilkudniowej przerwie – Świderski.Więcej przeczytasz w dzisiejszym „Przeglądzie Sportowym"

 

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved