Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Pogoń Proszowice i Wilga Garwolin nie zagrają w II lidze

Pogoń Proszowice i Wilga Garwolin nie zagrają w II lidze

fot. archiwum

Pogoń Proszowice i Wilga Garwolin to pierwsze ofiary systemu licencyjnego w tym sezonie. Oba kluby nie zdążyły z wysłanie dokumentów licencyjnych na czas i decyzją Prezydium Zarządu PZPS nie zagrają w tym sezonie w rozgrywkach szczebla centralnego.

Kilka dni temu pisaliśmy, że sporo klubów czeka jeszcze na przyznanie licencji na grę w ligach szczebla centralnego. Komisja do spraw przyznawania licencji zbiera się w najbliższy czwartek i piątek i tuż przed startem rozgrywek wyda decyzję o przyznaniu bądź nie licencji zespołom, które miały swoje dokumenty uzupełnić.

Okazało się, że dwa kluby ligowe nie przesłały na czas swoich dokumentów. Decyzją Prezydium Zarządu PZPS nie zostaną w tym sezonie dopuszczone do rozgrywek II ligi. Chodzi o żeński zespół Pogoni Proszowice i męską drużynę Wilgi Garwolin. Według naszych informacji w miejsce Pogoni do gr. 4 ma zostać przesunięty z gr. 2 zespół MKS MOS Wieliczka, a w grupie 2 zagra MKS Świdnica. Miejsce po Wildze Garwolin najprawdopodobniej zostanie puste i grupa 3. II ligi mężczyzn rozpocznie rozgrywki w dziewięciozespołowym składzie. Decyzje Wydział Rozgrywek PZPS będzie musiał podjąć dość szybko, bowiem na sobotę zaplanowano już pierwsze mecze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved