Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Magazyn Siatkarski: Czy jest wojna siatkarze-media?

Magazyn Siatkarski: Czy jest wojna siatkarze-media?

fot. archiwum

- Nie wytykaliśmy błędów, tylko poruszyliśmy problem ich słabej gry - mówi Wojciech Drzyzga w "Magazynie Siatkarskim" Przemysława Iwańczyka i razem z Ireneuszem Mazurem zastanawiają się, czy krytyka wobec siatkarzy przed ME była słuszna.

Odbiorcy są czuli na słowa. Nigdy nie wytykaliśmy błędów siatkarzom, tylko poruszyliśmy problem ich słabej gry. Oceniliśmy także ich negatywną postawę w Memoriale Wagnera. I bardzo dobrze, bo na drużynę to podziałało. Później okazało się, że sport jest nieprzewidywalny, a turniej rządzi się swoimi prawami. Nie zauważyłem, by siatkarze chcieli się odegrać, wojna medialna nawet się nie zaczęła – mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl.

Polacy mogli nie być w dyspozycji dwa tygodnie przed imprezą, bo praca, jaką wykonała powodowała ich zduszenie. To dlatego większość naszych graczy uważała, że należy im się odrobina zaufania. Spróbujmy wczuć się w ich rolę, nie dziwmy się im, że część graczy stworzyła sobie krąg, który ich sportowo napędził – dodaje Ireneusz Mazur, były selekcjoner. Obaj dyskutują też, czy miejsce w kadrze po brązowym medalu ME należy się teraz Zagumnemu, Winiarskiemu, Wlazłemu i Plińskiemu.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved