Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika wychodzi naprzeciw kibicom

Politechnika wychodzi naprzeciw kibicom

fot. archiwum

Od tego sezonu na kibiców AZS-u Politechnika Warszawska czeka kilka niespodzianek. Jedną z nich jest wprowadzenie Karty Kibica. Z klubem z Waryńskiego można także zawrzeć umowę, w której działacze gwarantują zajęcie w PlusLidze miejsc 1-6.

„Inżynierowie" jako pierwszy siatkarski klub wprowadzili Kartę Kibica, kartę, która swojemu posiadaczowi ma przynieść same przywileje. – Ta karta to przede wszystkim udogodnienie dla kibica przy zakupie biletów na mecz. Będzie je (bilety – przyp. red.) można nabyć w kilka minut, mając dostęp do Internetu – mówi członek zarządu AZS-u Politechnika Warszawska, Marcin Bańcerowski. Poza podstawowymi funkcjami system będzie dawał mnóstwo możliwości współpracy. I zarówno ze strony kibica, jak i klubu będzie się ta współpraca opłacała – zapewnia.

Skąd wziął się pomysł wprowadzenia Karty Kibica? Okazuje się, że w Warszawie nad tym projektem prace trwały od kilkunastu miesięcy. – Ten pomysł od jakiegoś czasu był w naszych głowach. Wykorzystaliśmy trochę to, co dzieje się w piłce nożnej, jednak nasz pomysł będzie dużo bardziej rozbudowany. Jeżeli testy się sprawdzą, to kibice już w przyszłym roku zobaczą jak szerokie przywileje będzie dawała im Karta Kibica – tłumaczy Marcin Bańcerowski.

W tym sezonie stołeczni akademicy wzięli na siebie jeszcze jedno zobowiązanie. Każdy posiadacz karnetu na sezon 2011/2012 może z klubem podpisać umowę, w której „inżynierowie" zobowiązują się do zajęć lokatę nie niższą niż 6. miejsce. Jeżeli tak się nie stanie, posiadacz karnetu ma prawo do zadośćuczynienia w postaci szalika klubowego, wstępu na trening siatkarzy lub w przypadku zajęcia przez Politechnikę miejsc 9-10, zniżki na karnet w przyszłym sezonie. – Jest to kolejny krok w naszej współpracy z kibicami. Kibic jest jednym ze sponsorów klubu, więc też ma prawo wymagać od nas wyniku sportowego i dobrego widowiska. Stąd pomysł na umowę z kibicami – wyjaśnia członek zarządu AZS-u Politechnika Warszawska.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved