Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Jakub Jarosz: Ten medal rekompensuje ciężką pracę

Jakub Jarosz: Ten medal rekompensuje ciężką pracę

fot. archiwum

Jakub Jarosz jest jednym z bohaterów naszej meczu o brązowy medal ME, jednak sam siebie tak nie nazywa. - Staram się tym wszystkim za bardzo nie podniecać. Ludzie skupiają się na tym, że miałem słaby sezon, czekam aż przestaną narzekać - powiedział atakujący.

Jakub Jarosz tak jak i jego koledzy z drużyny bardzo cieszy się z brązowego medalu. – Ten sukces porównałbym do złota sprzed dwóch lat. Ta radość po zdobyciu medalu rekompensuje 5 miesięcy ciężkiej pracy, na którą się często narzeka, że coś boli, cały czas granie, zero odpoczynku – podsumował atakujący reprezentacji Polski. Zawodnik wspomniał, że brąz jest dla niego szczęśliwy, ponieważ w tym roku dwukrotnie w walce o medal w tym kolorze zagrał dobre zawody.

Bardzo cieszę się, że pomogłem drużynie. Że będę potrafił pomóc zespołowi jak komuś nie będzie szło i przejmę trochę odpowiedzialności – powiedział zawodnik.

Niestety czasu na świętowanie atakujący nie będzie miał za wiele. – Muszę szybko wracać do klubu. Pierwszy raz będę grał poza granicami Polski. W niedzielę zaczynamy sezon, wszyscy w zespole czekają tylko na mnie i we wtorek prawdopodobnie będę leciał już do Włoch – zakończył Jarosz.źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved