Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Częstochowianie uświetnią inaugurację sezonu na warszawskiej Woli

Częstochowianie uświetnią inaugurację sezonu na warszawskiej Woli

fot. archiwum

Na warszawskie Koło znowu wraca siatkówka w najlepszym wydaniu. Na Obozową, gdzie kilka lat temu mecze ligowe rozgrywał AZS Politechnika Warszawska przyjeżdżają akademicy spod Jasnej Góry, którzy uświetnią inaugurację sezonu siatkarskiego na Woli.

W najbliższy czwartek w warszawskiej hali „Koło" odbędzie się „Sportowa Inauguracja Sezonu Siatkarskiego na Woli", w której udział wezmą przedstawiciele miasta. Na parkiecie zaprezentują się wszystkie zespoły jednego z największych w Polsce ośrodków szkolących siatkarsko młodzież – MOS-u Wola Warszawa. A głównym punktem imprezy będzie mecz o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy pomiędzy drugoligową drużyną seniorów, a AZS-em Tytan Częstochowa, w barwach którego gra wychowanek stołecznego klubu i brązowy medalista mistrzostw Europy, Fabian Drzyzga.

W mogącej pomieścić 1200 widzów hali będzie można nie tylko podziwiać siatkarzy z ekstraklasy, ale również uczestniczyć w konkursach, a także zdobyć autografy. – Mimo dużej różnicy w prezentowanej klasie obu zespołów, mamy nadzieję, że przy bardzo gorącym dopingu wolskiej młodzieży i kibiców nasi siatkarze wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i nawiążą walkę z zespołem PlusLigi – mówią działacze MOS-u Wola Warszawa.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved