Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > STS najlepszy w turnieju w Skarżysku-Kamiennej

STS najlepszy w turnieju w Skarżysku-Kamiennej

fot. archiwum

Tydzień przed inauguracją trójka drugoligowców spotkała się w Skarżysku. Turniej z udziałem STS-u, AZS Politechniki Św. Farta II Kielce i Politechniki Lubelskiej dla gospodarzy. STS pokonał 3:0 lublinian i po tie-breaku wygrał z kielczanami.

Mocno zmieniony po szóstym miejscu w poprzednim sezonie STS wygrał 3:0 z lublinianami, a potem po wygranym 15:11 tie breaku pokonał kielczan. – Nasza forma jest jeszcze jednak mocno rozchwiana – ocenił Jerzy Wojtachnio, kierownik zespołu ze Skarżyska. W STS sporo nowych twarzy – trenera Andrzeja Urbańskiego zastąpił jego asystent Konrad Korzeniowski, a do zespołu przyszli rozgrywający Łukasz Kruk (z Jadaru Radom, jest też kapitanem i II trenerem), środkowy Łukasz Staniewski (Avia Świdnik), przyjmujący Damian Pilarczyk (z Młodej Ligi z Wielunia), Adam Czekaj (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Krzysztof Kurzdym (Bzura Ozorków), atakujący Marcin Chałas (MDK Warszawa) i libero Konrad Nieboj (AZS UAM Poznań).

W ostatnim meczu AZS Politechnika Fart II przegrała także w pięciu setach z gośćmi z Lublina. W zespole Krzysztofa Makaryka nowi to rozgrywający Łukasz Wasąg i atakujący Marcin Obręcki (obaj z Czarnych) oraz środkowy Igor Grunt (Metro Warszawa). – Łukasz był do dyspozycji pierwszego zespołu i jeszcze brakuje nam zrozumienia – przyznał trener Krzysztof Makaryk.

* więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved