Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Artur Augustyn: Ciężko było się przeciwstawić Częstochowie

Artur Augustyn: Ciężko było się przeciwstawić Częstochowie

fot. archiwum

Zespół Lotos Trefl Gdańsk przegrał dwa spotkania sparingowe z Tytanem AZS Częstochowa. - Częstochowa była lepszą drużyną, nie zamierzamy się  poddawać i mam nadzieję, że już w pierwszej kolejce sprawimy miłą niespodziankę - mówi, Artur Augustyn.

Zespół Artura Augustyna w piątek i sobotę rozegrał dwa spotkania sparingowe z Tytanem AZS Częstochowa.  Gdańszczanie oba pojedynki przegrali, jednak warto zaznaczyć, iż w drużynie Trefla zabrakło kilku podstawowych zawodników.
– W obu spotkaniach Częstochowa była zdecydowanie lepszym zespołem od naszego. Mieliśmy problemy z przyjęciem, Grzesiek Łomacz często posyłał piłki do skrzydłowych. W sobotnim spotkaniu wyszliśmy w nieco rezerwowym składzie i było trudno się przeciwstawić Częstochowie
– powiedział tuż po zakończeniu drugiego spotkania, Artur Augustyn.

Drużyna z Gdańska niedawno zakończyła treningi kondycyjne. Teraz podopieczni Grzegorza Rysia trenują przeważnie w hali. Nie wiadomo też czy do zespołu dołączy Dmitriy Vdovin, który obecnie jest testowany. – Teraz nie możemy za bardzo się skupić na graniu, ponieważ nie mamy kilku zawodników, którzy będą stanowić o sile naszej drużyny. Trenuję z nami także Dmitriy Vdovin, jednak nie wiadomo jeszcze czy w najbliższym sezonie ten zawodnik zagra w naszym zespole. Niedawno zakończyliśmy treningi kondycyjnie, teraz przyszedł czas na treningi w hali – kontynuuje Artur Augustyn.

Zespół Artura Augustyna, Lotos Trefl Gdańsk w pierwszym spotkaniu w PlusLidze zagra z PGE Skrą Bełchatów. Spotkanie odbędzie się 1. października w hali Ergo Arena. Początek pojedynku przewidziano na godzinę 20.00.– Na pewno się nie poddamy, na każdym treningu jest pełna mobilizacja. Mam nadzieję, że do pierwszego spotkania w PlusLidze nasz zespół będzie zgranym kolektywem i spraw.

źródło: arturaugustyn.ubf.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved