Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patrick Steuerwald dołączył do AZS-u Politechnika Warszawska

Patrick Steuerwald dołączył do AZS-u Politechnika Warszawska

fot. archiwum

Patrick Steuerwald jest już w Warszawie. Rozgrywający AZS-u Politechnika Warszawska i reprezentacji Niemiec dołączył dzisiaj do drużyny, która wyjechała na turniej towarzyski do Ełku. W poniedziałek na treningu „inżynierów" pojawi się Vid Jakopin.

Dotąd zespół AZS-u Politechnika Warszawska trenował bez zawodników zagranicznych, którzy będą reprezentować klub w nadchodzącym sezonie. Jako pierwszy w Warszawie pojawił się Patrick Steuerwald. Nowy rozgrywający „inżynierów" nie zdążył nawet poznać miasta – prosto z lotniska trafił do autokaru, którym stołeczni akademicy udali się do Ełku na turniej towarzyski. – Bardzo cieszymy się, że Patrick dołączył do naszego zespołu. To wspaniały zawodnik. Bardzo liczymy na niego w tym sezonie – powiedziała prezes AZS-u Politechnika Warszawska, Jolanta Dolecka.

Niemiec jest pierwszym z trzech zagranicznych zawodników Politechniki. Na poniedziałkowym treningu „inżynierów" po raz pierwszy ma pojawić się Słoweniec Vid Jakopin, który wraz z reprezentacją walczył na mistrzostwach Europy. Najpóźniej do ekipy Radosława Panasa dołączy Ardo Kreek. W ten weekend warszawiacy w Ełku rywalizować będzie z Delektą Bydgoszcz, AZS-em UWM Olsztyn i Pekpolem Ostrołęka. Za tydzień wezmą udział w Memoriale Zdzisława Ambroziaka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved