Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Marcel Gromadowski: Spodziewam się niesamowitej atmosfery

Marcel Gromadowski: Spodziewam się niesamowitej atmosfery

fot. archiwum

Na początku bieżącego miesiąca stało się jasne, że Marcel Gromadowski będzie kontynuował karierę w greckim Iraklisie Saloniki. W czwartek polski siatkarz przybył do Hellady. Nasz rodak od razu stara się zaskarbić sobie sympatię fanów salonickiej ekipy.

Marcel Gromadowski zachwala atmosferę panującą na trybunach. – Zrobię wszystko, aby dać kibicom radość. Oglądałem mecze greckiej ligi i wiem dobrze o poświęceniu fanów. Są oni zwariowani, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa, gdyż obejrzałem kilka filmików w Internecie. Trzy lata temu jako zawodnik Copry Piacenza grałem w Grecji przeciwko Panathinaikosowi. Pamiętam, iż atmosfera była naprawdę gorąca. Myślę, że sympatycy Iraklisu są lepsi i spodziewam się, że doświadczę niesamowitej atmosfery – stwierdził Polak który nie ukrywa, że wypytywał o Iraklis takich siatkarzy jak Lloy Ball, Thomas Hoff oraz Clayton Stanley.

Nie rozmawiałem z moimi rodakami, lecz zamieniłem słowo z kilkoma Amerykanami, którzy doświadczyli gry w Grecji oraz Iraklisie. Jeżeli powiecie mi coś negatywnego o klubie, to się tego nie boję, bo jestem tutaj jako siatkarz… Iraklisu. Poza tym wiem coś o swojej nowej drużynie. Poznałem już kilku zawodników, grając przeciwko nim w europejskich pucharach, bądź kadrze narodowej. Nie pytajcie mnie jednak o nazwiska, gdyż trudno je zapamiętać i powtórzyć – powiedział atakujący.

* opracował Wojciech Święch (SportoweFakty.pl)źródło: sport24.gr, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved