Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Konferencja w Ergo Arenie

Konferencja w Ergo Arenie

fot. archiwum

W dniu dzisiejszym w Ergo Arena odbyła się konferencja prasowa z udziałem Prezesa Grupy Lotos S.A. Pawłem Olechnowiczem, Ministrem Sławomirem Nowakiem i Prezesem Trefl Gdańsk SA Kazimierzem Wierzbickim.

Podczas konferencji odbyło się symboliczne podpisanie umowy pomiędzy Grupą LOTOS SA a Treflem Gdańsk SA. Podpisy na umowie złożyli Paweł Olechnowicz i Kazimierz Wierzbicki. Prezes Grupy Lotos SA otrzymał z rąk Kazimierza Wierzbickiego koszulkę meczową z numerem 1.

Jest to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że to co zostanie dzisiaj powiedziane, niedługo wejdzie w czyn. Myślę, że Lotos to największa i najważniejsza firma na pomorzu. Odczuwamy Państwa ogromne działanie na pomorski sport. My postaramy się nikogo nie zawieść, zrobimy wszystko aby dzięki naszej działalności firma Lotos stała się bardziej znana. Chcielibyśmy wspólnie stworzyć model życia dla młodzieży poprzez uprawianie sportu. Zrobimy wszystko na co nas stać – powiedział Prezes Trefl Gdańsk SA Kazimierz Wierzbicki.

Paweł Olechnowicz:Ogromnie się cieszę z obecności tutaj. Mam nadzieję, że LOTOS będzie największą firmą w Polsce i jedną z poważniejszych w Europie, godnie reprezentującą interesy polskie na arenie międzynarodowej, a to da silną pozycję dla pomorza. Bardzo podoba nam się atmosfera i cała współpraca w regionie. Wpisując się w takie projekty, poprzez sport, pragniemy aby takie obiekty jak Ergo Arena, czy stadion, na którym odbywają się mecze piłki nożnej, miały kibiców. Jestem przekonany, że siatkarze sprawią nam wszystkim wielką przyjemność.Bez sportu wyczynowego, tego profesjonalnego, nie ma sportu masowego. Od czterech lat staramy się budować ten sport masowy, od małego, poprzez tzw. orliki. Do tego będziemy dokładać akademie piłkarskie. Bez sportu nie będzie lepszej jakości życia – o tym warto pamiętać. Wszyscy myślimy wspólnie o dobrze, jakim jest Ergo Arena i PGE Arena. Wielkim wysiłkiem Pomorzan udało się wybudować te dwa piękne obiekty. To dowód, że wspólnie potrafimy myśleć o sporcie, jako wspólnym zobowiązaniu. Dzisiaj sport to coś więcej, to także wspólne emocje i przeżywanie. Bardzo dziękuję za wsparcie dla Trefla. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy cieszyć się sukcesami gdańskich siatkarzy – zakończył Sławomir Nowak.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved