Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Jaszewska: Na ME będzie jeszcze lepiej

Katarzyna Jaszewska: Na ME będzie jeszcze lepiej

fot. archiwum

- Myślę, że każda dziewczyna musi być sprawdzona i wszystkie z nas zagrały dobrze na tym turnieju - stwierdziła po Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej Katarzyna Jaszewska. - Jak na nowy zespół nasza gra nie wypadła najgorzej, a na ME będzie jeszcze lepiej.

W meczu z Rosją zagrałyście falami, reprezentacja Polski miała dwa oblicza. W pierwszym i czwartym secie oraz na początku piątego wszystko układało się po waszej myśli.

Katarzyna Jaszewska: Tak, zgadza się, grałyśmy nierówno, my się docieramy jako zespół. Widać postępy w naszej grze, wszystko powoli zaczyna się nam układać. Reprezentacja Rosji to doświadczony przeciwnik,, najważniejsze jest to że podjęłyśmy walkę i dałyśmy z siebie wszystko.

W piątym secie byłyście bardzo blisko zwycięstwa prowadziłyście 5:3, jednak chyba za szybko uwierzyłyście, ze mecz już jest przez was wygrany.Taki jest tie-break, gra w tym secie stanowi loterię, ale my łatwo nie poddałyśmy się. Rosjanki wygrały, kibicom ten mecz mógł się podobać ponieważ nie było to spotkanie do jednej bramki.

Z każdym meczem na tym turnieju poprzeczka była podniesiona coraz wyżej. Najpierw zagrałyście ze Słowacją potem z Chorwacją a na końcu z Rosją, jednocześnie był to wasz ostatni sprawdzian przed ME.

Już nie będziemy miały więcej okazji żeby sprawdzić się w takich sytuacjach meczowych. Ten memoriał był dla nas bardzo ważny pod względem szkoleniowym, myślę że jak na nowy zespół nasza gra nie wypadła najgorzej, a na ME będzie jeszcze lepiej.

Zagrała pani bardzo dobrze w pierwszym secie zarówno w polu zagrywki jak i ataku, potem trener dokonywał roszad i dał pograć innym zawodniczkom.

Myślę, że każda dziewczyna musi być sprawdzona i wszystkie z nas zagrały dobrze na tym turnieju.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved