Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Dedykowane pamięci trenera Krzysztofa Kowalczyka

Dedykowane pamięci trenera Krzysztofa Kowalczyka

fot. archiwum

W rozgrywkach KIDS VOLLEY, dedykowanych pamięci trenera Krzysztofa Kowalczyka, rozegrano kolejny siatkarski turniej. Odbyła się także uroczystość wręczenia medali i nagród sportowych za pierwszy etap tych rozgrywek.

KIDS VOLLEY Siatkarski Ranking Dzieci to otwarty, dostępny dla wszystkich chętnych, cykl siatkarskich turniejów dla najmłodszych adeptów siatkówki. Turnieje rozgrywane są od pół roku w Warszawie w co drugą niedzielę. Startujące w zawodach dzieci w wieku 9-13 lat klasyfikowane są według punktów zdobywanych w każdym kolejnym turnieju. Siatkarski Ranking Dzieci czyli tabela główna tych rozgrywek, podzielona na poszczególne kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców, jest dwa razy do roku podliczana, a najlepsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach otrzymują medale oraz nagrody rzeczowe.

W minioną niedzielę 11 września 2011 rozegrano kolejny rankingowy siatkarski turniej w tych rozgrywkach. Podczas turnieju ogłoszono oficjalnie wyniki pierwszego podsumowania Siatkarskiego Rankingu Dzieci. Uczestnicy rozgrywek oraz licznie zgromadzeni na sali rodzice powitali serdecznie przybyłych na tę uroczystość najbliższych trenera Krzysztofa Kowalczyka, jego żonę Beatę oraz synów Marcina i Piotra, którzy osobiście wręczali nagrody oraz specjalnie przygotowane dla rozgrywek Kids Volley medale.

Wszystkim sympatykom siatkówki polecamy zapoznanie się ze wspomnieniem o trenerze Krzysztofie Kowalczyku, zamieszczonym na stronie internetowej rozgrywek Kids Volley. Tam także można obejrzeć galerię zdjęć z ostatniego turnieju i uroczystości wręczania medali.Link do notki: http://kids.volley.pl/2,1,15

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved