Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Trenerski dwugłos po meczu Polska – Słowacja

Trenerski dwugłos po meczu Polska – Słowacja

fot. archiwum

- Pojedynek z Polską był specyficzny - przyznał podczas konferencji prasowej po meczu z Polakami szkoleniowiec kadry Słowacji. - Musimy poprawić pewne elementy w naszej grze - mówił Piotr Gruszka, który nie pojawił się dziś na boisku.

Andrea Anastasi, trener reprezentacji Polski: – Przede wszystkim chciałbym serdecznie pogratulować ekipie słowackiej. Dla naszej drużyny było to ciężkie spotkanie, szczególnie po wczorajszej porażce z Bułgarią.

Emanuele Zanini, trener reprezentacji Słowacji: – Cieszy mnie niezmiernie fakt, że ostatecznie uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu w tak silnej grupie. Przed rozpoczęciem turnieju mistrzowskiego mało osób sądziło, że taki rozwój wypadków w ogóle jest możliwy. Wszyscy byli zdania, że będziemy jedynie dostarczycielami punktów. Pojedynek z Polską był specyficzny. Dla mnie była to również możliwość sprawdzenia formy zawodników, którzy nie pojawiają się zbyt często w pierwszej szóstce.

Piotr Gruszka, kapitan reprezentacji Polski: – Zarówno porażka z Bułgarią jak i dzisiejsza przegrana z drużyną Słowacji to niezbyt dobra oznaka. Musimy poprawić pewne elementy w naszej grze, by wszystko funkcjonowało jak należy. Kolejny przeciwnik to Czesi, gospodarze turnieju. Mam nadzieję, że mecz ułoży się po naszej myśli.Tomáš Kmeť, kapitan reprezentacji Słowacji: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z awansu. Jak wszyscy zauważyli było to nieco dziwne spotkanie, jednak taki jest system punktacji na tych mistrzostwach. Nikt nie ma prawa nas oceniać. Gramy dalej i to jest najważniejsze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved