Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Legionowianki wybierają się do Murowanej Gośliny

Legionowianki wybierają się do Murowanej Gośliny

fot. archiwum

Przed tygodniem legionowianki wygrały turniej w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie ich rywalkami były zespoły z I ligi kobiet. W najbliższy weekend przed beniaminkiem kolejne wyzwanie. W Murowanej Goślinie zagrają w bardzo mocno obsadzonym turnieju.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniki jaki osiągnęły dziewczyny przed tygodniem w Aleksandrowie Łódzkim. Siódemka Legionovia wygrała turniej, a podkreślić należy, że dziewczyny po raz pierwszy grały ze sobą w tym składzie. Dotąd sztab szkoleniowy nie decydował się na gry kontrolne – chwali swój zespół wiceprezes beniaminka z Legionowa, Marek Bąk. Przed tygodniem legionowianki doznały tylko jednej porażki, przegrywając 1:2 z innym beniaminkiem, MMKS-em Gaudia Budmel Trzebnica. – Rywalki rozegrały bardzo dobre spotkanie, a my troszeczkę je zlekceważyliśmy. Za to pokonaliśmy jednego z pretendentów do mistrzostwa I ligi kobiet – KS Piecobiogaz Murowana Goślina, mając w tym meczu wyraźną przewagę.

Przed podopiecznymi Wojciecha Lalka już jutro kolejne wyzwanie. W Murowanej Goślinie wezmą udział w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina, gdzie ich przeciwnikiem będą zespoły Impel Gwardii Wrocław, PTPS-u Piła oraz gospodarz KS Piecobiogaz. – Jesteśmy pozytywnie nastawieni do tej imprezy. Tym bardziej, że forma naszego zespołu cały czas rośnie. Dodatkowym plusem jest fakt, że na „pełnych obrotach" jest już Jola Studzienna – zapowiada Marek Bąk.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved