Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Roszady w sztabie szkoleniowym „młodej Resovii”

Roszady w sztabie szkoleniowym „młodej Resovii”

fot. archiwum

Asseco Resovia Rzeszów zdobyła w poprzednim, historycznym sezonie złoty medal w rozgrywkach Młodej Ligi. Do sukcesu zespół poprowadził trener Artur Łoza. W kolejnych rozgrywkach trenerem rzeszowskiej drużyny będzie Jerzy Wietecha.

Jerzy Wietecha będzie odpowiadać za zespół Asseco Resovii w rozgrywkach Młodej Ligi, ja zaś za drużynę II-ligową. W moim przypadku nie jest to ani awans ani degradacja. Po prostu takie roszady wymusiło życie – powiedział Artur Łoza.

Grupa zawodników przygotowujących się do sezonu m.in. w II i Młodej Lidze liczy około 30 osób. – W czasie przygotowań część zawodników jest u mnie, część u Jurka Wietechy. Cały czas współpracujemy, podobnie jak z innymi trenerami w naszym klubie. Mówiąc krótko poszczególne grupy przenikają – dodaje Artur Łoza.

Przypomnijmy, że rozgrywki II ligi rozpoczną się 24 września. Młoda Liga wystartuje tydzień później. – W czasie sezonu siła zespołu np. Młodej Ligi będzie dopasowywana do możliwości rywala. Gdy w naszej ocenie będzie on bardzo mocny, to do gry desygnujemy silny zespół. Gdy po drugiej stronie siatki stanie ktoś słabszy, to damy szanse pograć zawodnikom, którzy mniej przebywali na parkiecie – powiedział trener Łoza.Rzeszowski szkoleniowiec podkreślił, że nie chodzi o regularne i szybkie wygrywanie po 3:0. – Stawiamy na walkę na boisku i podnoszenie umiejętności – zakończył Artur Łoza.

Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: mlodaliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved