Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Ostatni sprawdzian Campera Wyszków przed Pucharem Polski

Ostatni sprawdzian Campera Wyszków przed Pucharem Polski

fot. archiwum

Przygotowania wyszkowian do sezonu są bliskie końcowi. Generalną próbą będzie Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Oprócz gospodarzy, kibice będą mogli zobaczyć zespoły Czarnych Radom, Pronaru Parkiet Hajnówka oraz Czarnych Rząśnia.

Po okresie przygotowawczym i sparingach granych poza własną halą, siatkarzy Campera czeka turniej o puchar burmistrza Wyszkowa. Będzie on ostatnią próbą sił przed pojedynkiem w Pucharze Polski z Pronarem Hajnówka oraz startem ligi. Podopieczni Piotra Szulca z pewnością chcą sprawdzić swoja formę na tle grupowych rywali, którzy tak jak oni wymieniani są w roli faworytów do wygrania grupy trzeciej II ligi.

Dobrą dyspozycje już na starcie wydaje się mieć drużyna z Hajnówki, popularne „traktory" zwyciężały w dwóch turniejach i mają ochotę podtrzymać tę passę. Czarni Radom drużyna z dużymi aspiracjami i mocnym składem, będą chcieli pokazać swą siłę. Robert Prygiel i jego koledzy są już po pierwszych sparingach, a turniej w Wyszkowie ma być dla nich przetarciem przed Radomskim Festiwalem Siatkówki (16-17 września). Jednak w ciemno można stawiać ich w roli faworyta do zwycięstwa. Na straconej pozycji nie stoi ekipa z Rząśni. Drużyna Dariusza Parkitnego spróbuje pomieszać szyki faworytom. Czarni mają za sobą turniej w Kętach, który nie okazał się dla nich niezbyt udany i będą chcieli powalczyć o wyszkowski puchar.

Celem gospodarzy jest zwycięstwo, dla wyszkowian to pierwszy występ przed własną publicznością w nowym sezonie. Na pewno zechcą udowodnić, że ponownie zawalczą o awans do I ligi. Siatkarze Campera postarają się wymazać złe wrażenie, jakie zostało po ostatnim sparingu z Pekpolem Ostrołęka. Mają do wyrównania rachunki z ekipą z Pronaru, która pokonała ich 3:0 na turnieju w Hajnówce.



Turniej zapowiada się ciekawie, jest przedsmakiem tego, co będzie działo się w tym sezonie na drugoligowych parkietach. Najbardziej emocjonująco zapowiadają się mecze pomiędzy gospodarzami a Czarnymi Radom oraz siatkarzami z Hajnówki. Już na wstępie można powiedzieć, że na parkiecie w Wyszkowie zobaczymy faworytów do walki o awans z grupy trzeciej.

Program Turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa:

sobota, 10.09.2011
11:00 KS Camper Wyszków – Czarni Rząśnia
13:00 Czarni Radom – Pronar Hajnówka
17:00 Pronar Hajnówka – Czarni Rząśnia
19:00 KS Camper – Czarni Radom

niedziela, 11.09.2011
11:00 Czarni Radom – Czarni Rząśnia
13:00 KS Camper – Pronar Hajnówka

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved