Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Fart we współpracy z Politechniką Świętokrzyską

Fart we współpracy z Politechniką Świętokrzyską

fot. archiwum

W poprzednim sezonie Młodej Ligi Fart Kielce zajął ósme miejsce. Pod nazwą zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego występował zespół ze Świnoujścia pod kierunkiem trenera Zdzisława Gogola. W tym sezonie będzie inaczej.

Tym razem w Młodej Lidze Fart będzie walczyć już własnymi siłami, a zespół poprowadzi 31-letni Krzysztof Makaryk, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw I zespołu kielczan. – W sumie w Farcie spędziłem trzy sezony, grając od II ligi do ekstraklasy, przeszedłem więc kolejne szczeble rozgrywek – mówi trener Makaryk. Wcześniej grał w klubach Radomia (3 lata) oraz Nysy (jeden sezon) i Radlina (jeden sezon).

Kadra Farta liczy około dwudziestu zawodników. Część graczy jest z Kielc, ale też w Młodej Lidze w gronie podopiecznych trenera Makaryka zobaczymy zawodników z Radomia, Warszawy, Siedlec i Jastrzębia. Mecze rozgrywane będą w nowej hali Politechniki Świętokrzyskiej.

Władzom Politechniki Świętokrzyskiej zależy mocno na rozwoju sportu, doceniają one tę dziedzinę życia. Chcą też mieć u siebie drużyny sportowe. Dlatego też w II lidze zobaczymy zespół AZS Politechnika Świętokrzyska Fart II Kielce. W naszym klubie prowadzimy szkolenie. Chętnych do podjęcia siatkarskiego treningu jest bardzo dużo – zakończył trener Makaryk.Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: mlodaliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved