Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Poskrobko: Cieszy pierwsza wygrana w sezonie

Piotr Poskrobko: Cieszy pierwsza wygrana w sezonie

fot. archiwum

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn i Lotosu Trefla Gdańsk mają za sobą spotkanie sparingowe. - Myślę, że na dzień dzisiejszy, całkiem zespół zaprezentował się całkiem nieźle - mówi Piotr Poskrobko drugi trener olsztynian.

Jak pan oceni formę zespołu po tym meczu?

Piotr Poskrobko: Myślę, że na dzień dzisiejszy, całkiem nieźle zespół się zaprezentował. Przede wszystkim była walka do końca. Nie poddawaliśmy się w tych słabszych momentach. Trzeba przyznać, że nieźle funkcjonował blok.

Do niektórych elementów można było mieć jednak zastrzeżenia…

W pierwszym secie popełniliśmy trzy błędy w zagrywki, przeciwnik jeden. Stopniowo coraz lepiej funkcjonował ten element. Jednak ta pierwsza partia… Sporo było tych niedokładności. W miarę upływu meczu, zespół dostosowywał się do warunków, grał lepiej. Na pewno cieszy zwycięstwo, bo to pierwsza wygrana w nowym sezonie.

W pierwszym meczu sparingowym nie zagrał Paweł Siezieniewski. Z jakim problemem zmaga się zawodnik?Tak Paweł jeszcze nie grał w meczu z Treflem. Nie jest to jednak poważna kontuzja. Diagnoza jest taka, że to naciągnięte mięśnie brzucha. Od przyszłego tygodnia będzie już wdrażał się do treningu. Liczymy na niego. Całe szczęście, iż nie jest to groźna sprawa. Paweł bardzo by się tu przydał. Szkoda, że w tym meczu nie mogliśmy skorzystać z jego doświadczenia. Jedno jest pewne, będzie on ważnym ogniwem w tej drużynie.

* więcej w serwisie PlusLiga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved