Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KS Wanda Kraków zagra z Asseco Resovią Rzeszów

KS Wanda Kraków zagra z Asseco Resovią Rzeszów

fot. archiwum

W środę 7 września beniaminek I ligi KS Wanda Kraków podejmować będzie siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. Spotkanie pokazowe z trzecim zespołem PlusLigi siatkarzy jest dla krakowian kolejnym etapem w przygotowaniach do rozpoczęcia zmagań ligowych.

Spotkanie pomiędzy zespołami KS Wandą Instal Kraków i Asseco Resovią Rzeszów odbędzie się 7 września o godz. 18:00 i będzie meczem inaugurującym rozgrywki na nowej hali krakowskiej Wandy. Odremontowana przed rozpoczęciem sezonu Hala Hutnika przy ul. Ptaszyckiego 4 będzie miejscem gdzie od sezonu 2011/2012 krakowianie będą podejmować I-ligowych rywali. Po zakończonym, dla podopiecznych Grzegorza Silczuka, na drugim miejscu turnieju w Kętach rywalizacja z rywalem na co dzień występującym na parkietach PlusLigi ma być nie tylko sprawdzianem umiejętności krakowian, ale przede wszystkim kolejną fazą etapu przygotowań. Gospodarze wystąpią w swoim najmocniejszym składzie, w szeregach rzeszowian zabraknie kadrowiczów, przygotowujących się pod okiem Andrea Anastasiego do rozpoczynających się w sobotę mistrzostw Europy. Nie zagrają więc Krzysztof Ignaczak, Grzegorz Kosok, Mateusz Mika i Piotr Nowakowski.

O popularności meczu pokazowego najlepiej świadczy spore zainteresowanie sympatyków, nie tylko krakowskiej, siatkówki. W związku z tym już 5 września organizatorzy uruchomili przedsprzedaż biletów, 50% dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczone na rzecz fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko. Poza emocjami sportowymi organizatorzy przygotowali możliwość uczestnictwa w aukcjach i licytacji koszulek, min. koszulki reprezentacji Polski zn autografami kadrowiczów, koszulek Resovii Rzeszów i Wandy Kraków również z podpisami zawodników oraz koszulki krakowskiego zespołu Armatura Eliteski AZS UEK.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved