Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Czternastka Muszynianki skompletowana

Czternastka Muszynianki skompletowana

fot. archiwum

Włodarze klubu z Muszyny skompletowali zespół, który bronił będzie barw klubu w nadchodzącym sezonie. Ostatnią zawodniczką, która dołączyła do zespołu z Muszyny jest Paulina Gajewska. W ten sposób nowy sezon klub rozpocznie z dwoma libero w składzie.

Paulina Gajewska jest nominalną libero jednak może też występować na pozycji rozgrywającej. Ostatni sezon spędziła w Azerbejdżanie, gdzie reprezentowała barwy VK Baku. W Polsce występowała w zespołach AZSu Warszawa i Pronaru Zeto AZSu Białystok. Jest brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Europy w siatkówkce plażowej z 2010 roku. O miejsce w składzie rywalizować będzie z Mariolą Zenik.

Poszukiwaliśmy czternastej zawodniczki, która uzupełniłaby kadrę i pozwoliła usprawnić przebieg treningów. Trzynastoosobowa kadra byłaby niezbyt komfortowym rozwiązaniem. Dlatego też zdecydowaliśmy się na Paulinę, tym samym przystępujemy do sezonu z dwoma zawodniczkami na pozycji libero – mówi trener Bogdan Serwiński i dodaje – Mieliśmy dwie libero w składzie, kiedy nasze barwy reprezentowała Monika Targosz. Wtedy przepisy były jednak inne, teraz druga libero ma znacznie bardziej komfortową sytuację – wyjaśnia szkoleniowiec.

Z finalizacji rozmów z zawodniczką zadowolony jest również prezes klubu, Aleksander Trojanowicz.Dziś udało nam się sfinalizować ostatni transfer i zamknąć kadrę na przyszły sezon. Cieszy szczególnie fakt, że wszelkie rozmowy i negocjacje przebiegały niezwykle sprawnie, z korzyścią dla obu stron. Myślę, że z taką czternastką możemy śmiało patrzeć w przyszłość – podsumowuje transfery prezes Trojanowicz.Gajewska dołączyła do zespołu w poniedziałek.

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved