Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Puchar Kinder + Sport po pierwszym dniu rozgrywek

Puchar Kinder + Sport po pierwszym dniu rozgrywek

fot. archiwum

Młodzieżowe zespoły chłopców i dziewcząt rozpoczęły rywalizację w turnieju Kinder + Sport w Zabrzu. W sobotę rozegrano mecze pierwszego i drugiego etapu, wyłoniono zespoły pozostające w walce o nagrodę główną.

Podobnie jak przed rokiem zarówno chłopcy, jak i dziewczęta rozpoczęli rywalizację w trzech kategoriach: ‘dwójek’, ‘trójek’ i ‘czwórek’. I etap turnieju obejmował rywalizację grupową, w każdej z kategorii zespoły podzielono na osiem grup, natomiast w każdej grupie systemem ‘każdy z każdym’ rywalizowały po trzy zespoły. Poza początkową rywalizacją ‘czwórek’ dziewcząt, gdzie rozgrywano po dwie partie w meczu, we wszystkich pozostałych spotkaniach rozgrywano tylko jednego seta, a o końcowej kolejności zespołów decydowały małe punkty. Po dwie najlepsze drużyny z grup awansując do kolejnej rundy miały rywalizować o miejsca 1-16, ekipom sklasyfikowanym na ostatnich miejscach pozostała walka o miejsca 17-24. Pierwsza część zmagań zakończyła się po ok. czterogodzinnej rywalizacji, o godz. 15:00 rozpoczęły się mecze rundy kolejnej.

W fazie II zespoły grały w czterech grupach walczących o czołowe lokaty i dwóch grupach grających o miejsca 17-24. Również w tym przypadku w grze o nagrodę główną pozostawały po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup, które po awansie w niedzielę zagrają o miejsca 1-8, ekipy z miejsc trzecich i czwartych będą walczyć o sklasyfikowanie na pozycjach 9-16. Zwycięzcy w grupach grających o lokaty 17-24 również nie zakończą rozgrywek na tym etapie, w drugim dniu turnieju zagrają o miejsca 17-19.

Najszybciej sobotnią rywalizację zarówno w kategoriach chłopców, jak i dziewcząt zakończyły turniejowe ‘trójki’, najdłużej natomiast rywalizowały ekipy ‘czwórek’. Również ta kategoria należała do najbardziej wyrównanej, a o awansie z miejsca pierwszego, czy drugiego decydowały minimalne różnice. Jako ostatni boiska zabrzańskiego MOSIR-u opuszczali, po wyrównanej rywalizacji, grający w grupie P.  ‘czwórek’ chłopców zawodnicy BAS-u Białystok i SP28 AZS Toruń.




I ETAP:

Dziewczęta:

„czwórki":

Tabela Grupy A:
1. Libero Starogard (pomorskie)
2. Dziewiątka Łódź (łódzkie)
3. LUKS Wrzos Międzyborów (mazowieckie)
Tabela Grupy B:
1. Gwardia Wrocław (dolnośląskie)
2. BKS Stal Bielsko-Biała (śląskie)
3. SP Szuchtingowa (lubuskie)
Tabela Grupy C:
1. Gedania Gdańsk (pomorskie)
2. Joker Świecie (kujawsko-pomorskie
3. UKS Jedynka Kluczbork (opolskie)
Tabela Grupy D:
1. MKS V Rzeszów (podkarpackie)
2. MKS MOS Wieliczka (małopolskie)
3. SP1 Sulechów (lubuskie)
Tabela Grupy E:

1. UKS Piątka Turek (wielkopolskie)
2. Sparta Warszawa (mazowieckie)
3. SP Zagnańsk (świętokrzyskie)

Tabela Grupy F:
1. Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)
2. LTS Legionovia Legionowo (mazowieckie)
3. WTS Włocławek (kujawsko-pomorskie)
Tabela Grupy G:
1. SKS Szóstka Biała Podlaska (lubelskie)
2. UKS Jedynka Sejny (podlaskie)
3. KRS ‘Ekstrim’ Gorlice (małopolskie)
Tabela Grupy H:
1. Olimpijczyk Drawsko (zachodniopomorskie)
2. Płomień Sosnowiec (śląskie)
3. MUKS Siatkarz Wieluń (łódzkie)

„trójki":

Tabela Grupy A:
1. BKS Bielsko-Biała (śląskie)
2. UKS Jedynka Sejny (dolnośląskie)
3. SP1 Żołynia (podlaskie)
Tabela Grupy B:
1. UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie)
2. MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
3. UKS Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Tabela Grupy C:
1. Podkarpacie Bobowa (małopolskie)
2. UKS Łódź (łódzkie)
3. SSP Ząbrowo (warmińsko-mazurskie)
Tabela Grupy D:
1. UKS Remis Świdnik (lubelskie)
2. UKS Pogodno Starogard (zachodniopomorskie)
3. SP1 Sulechów (lubuskie)
Tabela Grupy E:
1. UKS 22 Kraków (małopolskie)
2. UKS Libero Starogard (pomorskie)
3. UKS Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Tabela Grupy F:
1. UKS Lubań (dolnośląskie)
2. Jedynka Kluczbork (opolskie)
3. MOSM Tychy (śląskie)
Tabela Grupy G:
1. MCKS Czeladź (śląskie)
2. Joker Świecie (kujawsko-pomorskie)
3. MUKS ‘Omega’ Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
Tabela Grupy H:
1. UKS Olimpik Mońki (podlaskie)
2. MKS MOS Słupca (wielkopolskie)
3. Stocznia Darłowo (zachodniopomorskie)

„dwójki":

Tabela Grupy A:
1. UKS 13 Radom (mazowieckie)
2. Spinaker Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)
3. UKS Murowana Goślina (wielkopolskie)
Tabela Grupy B:
1. Zorza Wodzisław Śląski (śląskie)
2. UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie)
3. Podkarpacie Bobowa (podkarpackie)
Tabela Grupy C:
1. MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
2. UKS Trójka Sulechów (lubuskie)
3. SP 9 Rumia (pomorskie)
Tabela Grupy D:
1. MKS MOS Wieliczka (małopolskie)
2. OPP Powiat Koł. (zachodniopomorskie)
3. SP Szuchtingowa (lubelskie)
Tabela Grupy E:
1. MUKS ‘Volley’ Płock (mazowieckie)
2. SP 28 Wrocław (dolnośląskie)
3. SKS Szóstka Biała-Podlaska (lubelskie)
Tabela Grupy F:
1. KaEmK Starogard G. (pomorskie)
2. UKS Czwórki Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
3. SKS Olimpijczyk Fąłków (świętokrzyskie)
Tabela Grupy G:
1. BAS Białystok (podlaskie)
2. SP3 Leżajsk (podkarpackie)
3. SP 18 Koszalin (zachodniopomorskie)
Tabela Grupy H:
1. UKS Culmen Chełmno (kujawsko-pomorskie)
2. Start Łódź (łódzkie)
3. SP3 Nysa ( opolskie)

Chłopcy:

„czwórki":

Tabela Grupy A:
1. UKS Kania Gostyń (wielkopolskie)
2. UKS Suchanik Gdańsk (pomorskie)
3. SP 2 Zagnańsk (świętokrzyskie)
Tabela Grupy B:
1. UKS Jedynka Syców (dolnośląskie)
2. BAS Białystok (podlaskie)
3. SP3 Nysa (opolskie)
Tabela Grupy C:
1. SP Nałęczów (lubelskie)
2. SP3 Gubin (lubuskie)
3. Jastrzębie Borynia (śląskie)
Tabela Grupy D:
1. Siata Łódź (łódzkie)
2. SP Smolnik (dolnośląskie)
3. MOS Wola Warszawa (mazowieckie)
Tabela Grupy E:
1. MDK Warszawa (mazowieckie)
2. AKS Rzeszów (podkarpackie)
3. Volley Rybnik (śląskie)
Tabela Grupy F:
1. MOS Będzin (śląskie)
2. Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)
3. UKS ‘22′ Kraków (małopolskie)
Tabela Grupy G:
1. Dynamo Gózd (lubelskie)
2. UKS „Trójka" Międzyrzecz (lubuskie)
3. Stal Grudziądz (kujawsko-pomorskie)
Tabela Grupy H:
1. MOS Zbąszyn (wielkopolskie)
2. Dunajec Nowy Sącz ( małopolskie)
3. SP28 AZS Toruń (kujawsko-pomorskie)

„trójki":

Tabela Grupy A:
1. BAS Białystok (podlaskie)
2. SP 11 Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
3. SP7 Krotoszyn (wielkopolskie)
Tabela Grupy B:

1. UKS 22 Kraków (małopolskie)
2. SP 3 Leżajsk (podkarpackie)
3. MOS Turek (wielkopolskie)
Tabela Grupy C:

1. SP 8 Dunajec (małopolskie)
2. ZSS Radlin ( śląskie)
3. ZkiW Dziemiany (pomorskie)

Tabela Grupy D:
1. DOSS Częstochowa (śląskie)
2. Olimp Ostrołęka (mazowieckie)
3. SP2 Milicz (dolnośląskie)
Tabela Grupy E:
1. Gryf Brzesko (małopolskie)
2. Metro Warszawa (mazowieckie)
3. SP12 Szczecin (zachodniopomorskie)
Tabela Grupy F:
1. SP28 AZS Toruń I (kujawsko-pomorskie)
2. SP Nałęczów (lubelskie)
3. UKS ‘IBIS’ Mirzec (świętokrzyskie)
Tabela Grupy G:
1. ZSS Nysa (opolskie)
2. UKS „3" Sulechów (lubuskie)
3. Siata Łódź (łódzkie)
Tabela Grupy H:
1. LKPS Borowno (śląskie)
2. SP28 AZS Toruń II (kujawsko-pomorskie)
3. UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie)

„dwójki":

Tabela Grupy A:
1. ZSS Nysa (opolskie)
2. Metro Warszawa (mazowieckie)
3. Plas Kielce (świętokrzyskie)
Tabela Grupy B:
1. SP Zbąszynek (lubuskie)
2. MOS Wola Warszawa (mazowieckie)
3. Olimpijczyk Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)
Tabela Grupy C:
1. ZSS Radlin (śląskie)
2. UKS BIS Mirzec (świętokrzyskie)
3. UKS ‘Kania’ Gostyń
Tabela Grupy D:
1. UKS 22 Kraków (małopolskie)
2. UKS Piast Krotoszyn (wielkopolskie)
3. BAS Białystok (podlaskie)
Tabela Grupy E:
1. SP19 Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
2. AKS Rzeszów (podkarpackie)
3. Siata Łódź (łódzkie)
Tabela Grupy F:
1. SP 6 Gorlice (małopolskie)
2. UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie)
3. SP28 AZS Toruń (kujawsko-pomorskie)
Tabela Grupy G:
1. UKS Jasieniak Gdańsk (pomorskie)
2. Tempo Chełm (lubelskie)
3. AZS UWM SP30 Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Tabela Grupy H:
1. SP 50 Wrocław (dolnośląskie)
2. SP 7 Krotoszyn ( wielkopolskie)
3. MOS Będzin ( śląskie)


II ETAP:
Dziewczęta:

„czwórki":

Tabela Grupy J:
1. UKS Jedynka Sejny (podlaskie)
2. Libero Starogard (pomorskie)
3. Joker Świecie (kujawsko-pomorskie)
4. UKS Piątka Turek (wielkopolskie)
Tabela Grupy K:
1. MKS MOS Wieliczka (małopolskie)
2. Gwardia Wrocław (dolnośląskie)
3. Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)
4. Płomień Sosnowiec (śląskie)
Tabela Grupy L:
1. LTS Legionovia Legionowo (mazowieckie)
2. Gedania Gdańsk (pomorskie)
3. Dziewiątka Łódź (łódzkie)
4. SKS Szóstka Biała Podlaska (lubelskie)
Tabela Grupy M:
1. Olimpijczyk Drawsko (zachodniopomorskie)
2. Sparta Warszawa (mazowieckie)
3. MKS V Rzeszów (podkarpackie)
4. BKS Stal Bielsko-Biała (śląskie)
O miejsca 17-24:
Tabela Grupy N:
1. KRS Ekstrim Gorlice (małopolskie)
2. LUKS Wrzos Międzyborów (mazowieckie)
3. UKS Jedynka Kluczbork (opolskie)
4. SP Zagnańsk (świętokrzyskie)
Tabela Grupy P:
1. WTS Włocławek (kujawsko-pomorskie)
2. Siatkarz Wieluń (łódzkie)
3. SP Szuchtingowa (lubuskie)
4. SP1 Sulechów (lubuskie)

„trójki":

Tabela Grupy J:
1. BKS Bielsko-Biała (śląskie)
2. Joker Świecie (kujawsko-pomorskie)
3. UKS 22 Kraków (małopolskie)
4. UKS Łódź (łódzkie)
Tabela Grupy K:
1. UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie)
2. MKS MOS Słupca (wielkopolskie)
3. UKS Lubań (dolnośląskie)
4. UKS Pogodno Starogard (zachodniopomorskie)
Tabela Grupy L:
1. Podkarpacie Bobowa (małopolskie)
2. MCKS Czeladź (śląskie)
3. UKS Jedynka Sejny (dolnośląskie)
4. Jedynka Kluczbork (opolskie)
Tabela Grupy M:
1. UKS Remis Świdnik (lubelskie)
2. MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
3. UKS Jedynka Sejny (dolnośląskie)
4. Jedynka Kluczbork (opolskie)
O miejsca 17-24:
Tabela Grupy N:

1. SSP Ząbrowo (warmińsko-mazurskie)
2. SP1 Żołynia (podlaskie)
3. MUKS ‘Omega’ Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
4. UKS Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
Tabela Grupy P:
1. UKS Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
2. Stocznia Darłowo (zachodniopomorskie)
3. SP1 Sulechów (lubuskie)
4. MOSM Tychy (śląskie)

„dwójki":

Tabela Grupy J:
1. UKS 13 Radom (mazowieckie)
2. MUKS ‘Volley’ Płock (mazowieckie)
3. UKS Trójka Sulechów (lubuskie)
4. SP3 Leżajsk (podkarpackie)
Tabela Grupy K:
1. Zorza Wodzisław Śląski (śląskie)
2. OPP Powiat Koł. (zachodniopomorskie)
3. KaEmK Starogard G. (pomorskie)
4. SP3 Nysa ( opolskie)
Tabela Grupy L:
1. MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
2. BAS Białystok (podlaskie)
3. UKS Czwórki Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
4. Spinaker Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)
Tabela Grupy M:
1.MKS MOS Wieliczka (małopolskie)
2.UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie)
3.SP 28 Wrocław (dolnośląskie)
4.UKS Culmen’ Chełmno (kujawsko-pomorskie)

O miejsca 17-24:
Tabela Grupy N:

1. SP 18 Koszalin (zachodniopomorskie)
2. SP 9 Rumia (pomorskie)
3. UKS Murowana Goślina (wielkopolskie)
4. SKS Szóstka Biała-Podlaska (lubelskie)

Tabela Grupy P:
1. Podkarpacie Bobowa (podkarpackie)
2. SP Szuchtingowa (lubelskie)
3. Start Łódź (łódzkie)
4. SKS Olimpijczyk Fąłków (świętokrzyskie)

Chłopcy:

„czwórki":

Tabela Grupy J:
1. SP3 Gubin (lubuskie)
2. MDK Warszawa (mazowieckie)
3. UKS „Trójka" Międzyrzecz (lubuskie)
4. UKS Kania Gostyń (wielkopolskie)
Tabela Grupy K:
1. UKS Jedynka Syców (dolnośląskie)
2. MOS Będzin (śląskie)
3. Dunajec Nowy Sącz (małopolskie)
4. SP Smolnik (dolnośląskie)
Tabela Grupy L:
1. Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)
2. SP Nałęczów (lubelskie)
3. UKS Suchanik Gdańsk (pomorskie)
4. Dynamo Gózd (lubelskie)
Tabela Grupy M:
1. Siata Łódź (łódzkie)
2. AKS Rzeszów (podkarpackie)
3. MOS Zbąszyn (wielkopolskie)
4. SP3 Nysa (opolskie)
O miejsca 17-24:
Tabela Grupy N:

1. Stal Grudziądz (kujawsko-pomorskie)
2. Volley Rybnik (śląskie)
3. Jastrzębie Borynia (śląskie)
4. SP 2 Zagnańsk (świętokrzyskie)
Tabela Grupy P:
1. MOS Wola Warszawa (mazowieckie)
2. UKS ‘22′ Kraków (małopolskie)
3. SP28 AZS Toruń (kujawsko-pomorskie)
4. BAS Białystok (podlaskie)

„trójki":

Tabela Grupy J:
1. Gryf Brzesko (małopolskie)
2. BAS Białystok (podlaskie)
3. UKS „3" Sulechów (lubuskie)
4. ZSS Radlin (śląskie)
Tabela Grupy K:
1. SP28 AZS Toruń I (kujawsko-pomorskie)
2. Olimp Ostrołęka (mazowieckie)
3. UKS 22 Kraków (małopolskie)
4. UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie)
Tabela Grupy L:
1. SP Nałęczów (lubelskie)
2. ZSS Nysa (opolskie)
3. SP 11 Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
4.SP 8 Dunajec (małopolskie)
Tabela Grupy M:
1. LKPS Borowno (śląskie)
2. Metro Warszawa (mazowieckie)
3. DOSS Częstochowa (śląskie)
4. SP 3 Leżajsk (podkarpackie)
O miejsca 17-24:
Tabela Grupy N:

1. SP7 Krotoszyn (wielkopolskie)
2. Siata Łódź (łódzkie)
3. SP12 Szczecin (zachodniopomorskie)
4. ZkiW Dziemiany (pomorskie)
Tabela Grupy P:
1. MOS Turek (wielkopolskie)
2. UKS ‘IBIS’ Mirzec (świętokrzyskie)
3. SP2 Milicz (dolnośląskie)
4. SP28 AZS Toruń II (kujawsko-pomorskie)

„dwójki":

Tabela Grupy J:
1. ZSS Nysa (opolskie)
2. SP19 Kędzierzyn- Koźle (opolskie)
3. Tempo Chełm (lubelskie)
4. UKS BIS Mirzec (świętokrzyskie)
Tabela Grupy K:
1. SP 7 Krotoszyn (wielkopolskie)
2. SP 6 Gorlice (małopolskie)
3. UKS Piast Krotoszyn ( wielkopolskie)
4. SP Zbąszynek (lubuskie)
Tabela Grupy L:
1. UKS Jasieniak Gdańsk (pomorskie)
2. ZSS Radlin (śląskie)
3. UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie)
4. Metro Warszawa (mazowieckie)
Tabela Grupy M:
1. MOS Wola Warszawa (mazowieckie)
2. AKS Rzeszów (podkarpackie)
3. SP 50 Wrocław (dolnośląskie)
4. UKS 22 Kraków (małopolskie)
O miejsca 17-24:
Tabela Grupy N:

1. UKS ‘Kania’ Gostyń
2. Plas Kielce (świętokrzyskie)
3. Siata Łódź (łódzkie)
4. AZS UWM SP30 Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Tabela Grupy P:
1. MOS Będzin (śląskie)
2. Olimpijczyk Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)
3. BAS Białystok (podlaskie)
4. SP28 AZS Toruń (kujawsko-pomorskie)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved