Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Drugi dzień i ostateczne rozstrzygnięcia turnieju Kinder + Sport

Drugi dzień i ostateczne rozstrzygnięcia turnieju Kinder + Sport

fot. archiwum

W niedzielne popołudnie zakończyła się 17. edycja turnieju Kinder+Sport, finały w Zabrzu wyłoniły zwycięzców. Najlepsze ekip kategorii 'dwójek', 'trójek' i 'czwórek'  mogły cieszyć się z nagrody głównej, czyli wyjazdu na fazę grupową mistrzostw Europy w Pradze.

W niedzielę godz. 9:00 wszystkie ekipy wznowiły rywalizację na boiskach zabrzańskiego MOSIR-u. W trzecim etapie rozgrywek zespoły podzielono na 6 grup, przy czym drużyny rywalizujące w grupach R i S walczyły o miejsca 1-8, dla ekip z grup T i U stawką były lokaty 9-16, młodzi siatkarze i siatkarki z grupy W grali o pozycje 17-20, ostatnia część (grupa Z) rywalizowała o zajęcie miejsc 21-24. Podobnie jak w pierwszym dniu turnieju finałowego rozgrywano po jednym secie, a o końcowej kolejności i awansie do rundy czwartej decydowało ratio małych punktów. Ostatnia faza rozgrywek to już podział na cztery grupy: złotą oraz grające o kolejne miejsca 5-8, 9-12 i 13-16. Na tym etapie turnieju zespoły grały systemem ‚każdy z każdym’.

W kategoriach ‚czwórek’ najlepsze były zespoły Olimpijczyk Drawsko (dziewczęta) i SP Nałęczów (chłopcy), w ‚trójkach’ triumfowały ekipy UKS Rosario Lubowidz (dziewczęta) oraz LKPS Borowno (chłopcy), w rywalizacji turniejowych ‚dwójek’ z pierwszych miejsc mogły cieszyć się zawodniczki Zorzy Wodzisław Śląski i zawodnicy ZSS Radlin.

Poniżej przedstawiamy końcowe klasyfikacje wszystkich kategorii oraz tabele i rezultaty III i IV etapu rozgrywek.



Końcowa klasyfikacja:

                  "CZWÓRKI"

DZIEWCZĘTA: 			 CHŁOPCY:

1. Olimpijczyk Drawsko		1. SP Nałęczów
2. Gedania Gdańsk		2. AKS Rzeszów
3. UKS Jedynka Sejny		3. Sparta Braniewo
4. Gwardia Wrocław		4. Siata Łódź
5. MKS MOS Wieliczka		5. SP3 Gubin
6. Libero Starogard		6. MOS Będzin
7. Sparta Warszawa		7. UKS Jedynka Syców
8. LTS Legionovia Legionovo	8. MDK Warszawa
9. Dziewiątka Łódź		9. SP3 Nysa
10. Sparta Braniewo 		10. SP Smolnik
11. SKS Szóstka Biała Podlaska 	11. Dunajec Nowy Sącz
12. BKS Stal Bielsko-Biała	12. MOS Zbąszyn
13. MKS V Rzeszów 		13. UKS Suchanik Gdańsk
14. Płomień Sosnowiec		14. „Trójka" Międzyrzecz
15. UKS Piątka Turek		15. UKS Kania Gostyń
16. Joker Świecie		16. Dynamo Gózd
17. WTS Włocławek 		17. MOS Wola Warszawa
18. KRS ‘Ekstrim' Gorlice	18. Stal Grudziądz
19. Siatkarz Wieluń		19. BAS Białystok
20. LUKS Wrzos Międzyborów	20. Volley Rybnik
21. SP Szuchtingowa		21. UKS ‘22' Kraków
22. UKS Jedynka Kluczbork	22. SP 2 Zagnańsk
23. SP Zagnańsk		        23. SPL8 Toruń
24. SP1 Sulechów 		24. Jastrzębie Borynia
                      "TRÓJKI"

DZIEWCZĘTA: 			 CHŁOPCY:

1. UKS Rosario Lubowidz		1. LKPS Borowno
2. Podkarpacie Bobowa		2. SPL 8 AZS Toruń I
3. MMKS Kłodzko			3. Olimp Ostrołęka
4. UKS Remis Świdnik		4. Gryf Brzesko
5. MKS MOS Słupca		5. SP Nałęczów
6. BKS Bielsko-Biała		6. ZSS Nysa
7. Joker Świecie		7. Metro Warszawa
8. MCKS Czeladź			8. BAS Białystok
9. UKS Olimpik Mońki 		9. DOSS Częstochowa
10. UKS 22 Kraków		10. UKS 22 Kraków
11. UKS Jedynka Sejny		11. Serbinów B. Podlaska
12. UKS Lubań			12. SP 3 Leżajsk
13. Jedynka Kluczbork		13. SP 8 Dunajec
14. UKS Libero Starogard 	14. ZSS Radlin
15. UKS Łódź 			15. SP 11 Kędzierzyn-Koźle
16. UKS Pogodno Starogard	16. UKS „3" Sulechów
17. UKS Środa Wielkopolska	17. SP7 Krotoszyn
18. SSP Ząbrowo			18. MOS Turek
19. SP1 Żołynia			19. Siata Łódź
20. Stocznia Darłowo		20. UKS ‘IBIS' Mirzec
21. MUKS ‘Omega' Mrągowo	21. ZkiW Dziemiany
22. UKS Tomaszów Mazowiecki	22. SP 28 AZS Toruń II
23. SP1 Sulechów 		23. SP12 Szczecin
24. MOSM Tychy			24. SP2 Milicz
                    "DWÓJKI"

DZIEWCZĘTA: 			 CHŁOPCY:
1. Zorza Wodzisław Śląski	1. ZSS Radlin
2. OPP Powiat Koł.		2. UKS Piast Krotoszyn
3. MKS MOS Wieliczka		3. UKS Jasieniak Gdańsk
4. UKS Rosario Lubowidz		4. AKS Rzeszów
5. UKS 13 Radom			5. SP 6 Gorlice
6. MMKS Kłodzko			6. SP19 Kędzierzyn-Koźle
7. MUKS ‘Volley' Płock		7. MOS Wola Warszawa
8. BAS Białystok		8. ZSS Nysa
9. KaEmK Starogard G.		9. SP Zbąszynek
10. Spinaker Węgorzewo		10.Serbinów Biała Podlaska
11. UKS Trójka Sulechów		11. UKS Piast Krotoszyn
12. UKS Czwórki Aleks. Łódzki   12. UKS BIS Mirzec
13. SP 28 Wrocław		13. Metro Warszawa
14. UKS Culmen Chełmno		14. Tempo Chełm
15. SP3 Leżajsk			15. SP 50 Wrocław
16. SP3 Nysa			16. UKS 22 Kraków
17. Podkarpacie Bobowa		17. MOS Będzin
18. SP Szuchtingowa		18. UKS ‘Kania' Gostyń
19. SP 18 Koszalin		19. Plas Kielce
20. SP 9 Rumia			20. Olimpijczyk Drawsko
21. UKS Murowana Goślina	21. AZS UWM SP30 Olsztyn
22. SKS Szóstka Biała-Podlaska	22. Siata Łódź
23. Start Łódź 			23. BAS Białystok
24. SKS Olimpijczyk Fałków	24. AZS Toruń

WYNIKI:

III ETAP:

Dziewczęta:
„czwórki":

O miejsca 1-8:
Tabela Grupy R:

1. Gwardia Wrocław (dolnośląskie)
2. UKS Jedynka Sejny (podlaskie)
3. Sparta Warszawa (mazowieckie)
4. LTS Legionovia Legionovo (mazowieckie)
Tabela Grupy S:
1. Olimpijczyk Drawsko (zachodniopomorskie)
2. Gedania Gdańsk (pomorskie)
3. MKS MOS Wieliczka (małopolskie)
4. Libero Starogard (pomorskie)
O miejsca 9-16:
Tabela Grupy T:

1. BKS Stal Bielsko-Biała (śląskie)
2. Dziewiątka Łódź (łódzkie)
3. Płomień Sosnowiec (śląskie)
4. Joker Świecie (kujawsko-pomorskie)
Tabela Grupy U:
1. SKS Szóstka Biała Podlaska (lubelskie)
2. Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)
3. MKS V Rzeszów (podkarpackie)
4. UKS Piątka Turek (wielkopolskie)
O miejsca 17-20:
Grupa W:

KRS ‘Ekstrim’ Gorlice (małopolskie) – MUKS Siatkarz Wieluń (łódzkie) 25:22
LUKS Wrzos Międzyborów (mazowieckie) – WTS Włocławek (kujawsko-pomorskie) 24:26
MUKS Siatkarz Wieluń (łódzkie) – LUKS Wrzos Międzyborów (mazowieckie) 25:12
KRS ‘Ekstrim’ Gorlice (małopolskie) – WTS Włocławek (kujawsko-pomorskie) 26:28
O miejsca 21-24:
Grupa Z:

UKS Jedynka Kluczbork (opolskie) – SP1 Sulechów (lubuskie) 25:22
SP Zagnańsk (świętokrzyskie) – SP Szuchtingowa (lubuskie) 12:25
SP1 Sulechów (lubuskie) – SP Zagnańsk (świętokrzyskie) 24:26
UKS Jedynka Kluczbork (opolskie) – SP Szuchtingowa (lubuskie) 17:25

„trójki":

O miejsca 1-8:
Tabela Grupy R:

1. Podkarpacie Bobowa (małopolskie)
2. MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
3. MKS MOS Słupca (wielkopolskie)
4. BKS Bielsko-Biała (śląskie)
Tabela Grupy S:
1. UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie)
2. UKS Remis Świdnik (lubelskie)
3. Joker Świecie (kujawsko-pomorskie)
4. MCKS Czeladź (śląskie)
O miejsca 9-16:
Tabela Grupy T:

1. UKS 22 Kraków (małopolskie)
2. UKS Jedynka Sejny (podlaskie)
3. UKS Pogodno Starogard (zachodniopomorskie)
4. UKS Libero Starogard
Tabela Grupy U:
1. UKS Olimpik Mońki (podlaskie)
2. UKS Lubań (dolnośląskie)
3. Jedynka Kluczbork (opolskie)
4. UKS Łódź (łódzkie)
O miejsca 17-20:
Grupa W:

SSP Ząbrowo (warmińsko-mazurskie) – Stocznia Darłowo (zachodniopomorskie) 25:11
SP1 Żołynia (podlaskie) – UKS Środa Wielkopolska (wielkopolskie) 11:25
Stocznia Darłowo (zachodniopomorskie) – SP1 Żołynia (podlaskie) 16:25
SSP Ząbrowo (warmińsko-mazurskie) – UKS Środa Wielkopolska (wielkopolskie) 15:25
O miejsca 21-24:
Grupa Z:

MUKS ‘Omega’ Mrągowo (warmińsko-mazurskie) – MOSM Tychy (śląskie) 25:9
UKS Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) – SP1 Sulechów (lubuskie) 25:21
MOSM Tychy (śląskie) – SP1 Sulechów (lubuskie) 14:25
MUKS ‘Omega’ Mrągowo (warmińsko-mazurskie) – UKS Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) 25:16

„dwójki":

O miejsca 1-8:
Tabela Grupy R:

1. UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie)
2. OPP Powiat Kołobrzeski (zachodniopomorskie)
3. UKS 13 Radom (mazowieckie)
4. MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
Tabela Grupy S:
1. MKS MOS Wieliczka (małopolskie)
2. Zorza Wodzisław Śląski (śląskie)
3. BAS Białystok (podlaskie)
4. MUKS ‘Volley’ Płock (mazowieckie)
O miejsca 9-16:
Tabela Grupy T:

1. UKS Czwórki Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
2. UKS Trójka Sulechów (lubuskie)
3. UKS Culmen’ Chełmno (kujawsko – pomorskie)
4. SP3 Nysa ( opolskie)
Tabela Grupy U:
1. KaEmK Starogard G. (pomorskie)
2. Spinaker Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)
3. SP 28 Wrocław (dolnośląskie)
4. SP3 Leżajsk (podkarpackie)
O miejsca 17-20:
Grupa W:

SP 18 Koszalin (zachodniopomorskie) – SP Szuchtingowa ( lubelskie) 14:25
SP 9 Rumia (pomorskie) – Podkarpacie Bobowa (podkarpackie) 23:25
SP 18 Koszalin (zachodniopomorskie) – SP 9 Rumia (pomorskie) 25:18
SP Szuchtingowa ( lubelskie) – Podkarpacie Bobowa (podkarpackie) 18:25
O miejsca 21-24:
Grupa Z:

UKS Murowana Goślina (wielkopolskie) – SKS Olimpijczyk Fąłków (świętokrzyskie) 25:21
SKS Szóstka Biała-Podlaska (lubelskie) – Start Łódź (łódzkie) 25:21
SKS Olimpijczyk Fąłków (świętokrzyskie) – Start Łódź (łódzkie) 18:25
UKS Murowana Goślina (wielkopolskie) – SKS Szóstka Biała-Podlaska (lubelskie) 25:18

Chłopcy:

„czwórki":

O miejsca 1-8:
Tabela Grupy R:

1. AKS Rzeszów (podkarpackie)
2. Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)
3. MOS Będzin (śląskie)
4. SP3 Gubin (lubuskie)
Tabela Grupy S:
1. SP Nałęczów (lubelskie)
2. Siata Łódź (łódzkie)
3. UKS Jedynka Syców (dolnośląskie)
4. MDK Warszawa (mazowieckie)
O miejsca 9-16:
Tabela Grupy T:

1. SP Smolnik (dolnośląskie)
2. SP3 Nysa (opolskie)
3. UKS Suchanik Gdańsk (pomorskie)
4. UKS „Trójka" Międzyrzecz (lubuskie)
Tabela Grupy U:
1. MOS Zbąszyn (wielkopolskie)
2. Dunajec Nowy Sącz (małopolskie)
3. Dynamo Gózd (lubelskie)
4. UKS Kania Gostyń (wielkopolskie)
O miejsca 17-20:
Grupa W:

Stal Grudziądz (kujawsko-pomorskie) – BAS Białystok (podlaskie) 25:21
Volley Rybnik (śląskie) – MOS Wola Warszawa (mazowieckie) 18:25
BAS Białystok (podlaskie) – Volley Rybnik (śląskie) 25:23
Stal Grudziądz (kujawsko-pomorskie) – MOS Wola Warszawa (mazowieckie) 18:25
O miejsca 21-24:

Grupa Z:
Jastrzębie Borynia (śląskie) – UKS ‘22′ Kraków (małopolskie) 16:25
SP 2 Zagnańsk ( świętokrzyskie) – SPL8 Toruń (kujawsko-pomorskie) 25:21
Jastrzębie Borynia (śląskie) – SPL8 Toruń (kujawsko-pomorskie) 13:25
UKS ‘22′ Kraków (małopolskie) – SP 2 Zagnańsk ( świętokrzyskie) 25:23

„trójki":

O miejsca 1-8:
Tabela Grupy R:

1. Gryf Brzesko (małopolskie)
2. Olimp Ostrołęka (mazowieckie)
3. Metro Warszawa (mazowieckie)
4. SP Nałęczów (lubelskie)
Tabela Grupy S:
1. LKPS Borowno (śląskie)
2. SPL 8 AZS Toruń I (kujawsko-pomorskie)
3. BAS Białystok (podlaskie)
4. ZSS Nysa (opolskie)
O miejsca 9-16:
Tabela Grupy T:

1. SP 3 Leżajsk (podkarpackie)
2. UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie)
3. SP 11 Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
4. UKS „3" Sulechów (lubuskie)
Tabela Grupy U:
1. UKS 22 Kraków (małopolskie)
2. DOSS Częstochowa (śląskie)
3. ZSS Radlin (śląskie)
4. SP 8 Dunajec (małopolskie)
O miejsca 17-20:
Grupa W:

SP7 Krotoszyn (wielkopolskie) – UKS ‘IBIS’ Mirzec (świętokrzyskie) 25:12
Siata Łódź (łódzkie) – MOS Turek (wielkopolskie) 16:25
UKS ‘IBIS’ Mirzec (świętokrzyskie) – Siata Łódź (łódzkie) 9:25
SP7 Krotoszyn (wielkopolskie) – MOS Turek (wielkopolskie) 25:18
O miejsca 21-24:
Grupa Z:

SP12 Szczecin (zachodniopomorskie)- SP 28 AZS Toruń II (kujawsko-pomorskie) 23:25
ZkiW Dziemiany (pomorskie) – SP2 Milicz (dolnośląskie) 25:23
SP12 Szczecin (zachodniopomorskie) – SP2 Milicz (dolnośląskie) 25:14
SP 28 AZS Toruń II (kujawsko-pomorskie) – ZkiW Dziemiany (pomorskie) 18:25

„dwójki":

O miejsca 1-8:
Tabela Grupy R:

1. UKS Jasieniak Gdańsk (pomorskie)
2. AKS Rzeszów (podkarpackie)
3. SP 6 Gorlice (małopolskie)
4. ZSS Nysa (opolskie)
Tabela Grupy S:
1. SP 7 Krotoszyn (wielkopolskie)
2. ZSS Radlin (śląskie)
3. SP19 Kędzierzyn- Koźle (opolskie)
4. MOS Wola Warszawa (mazowieckie)
O miejsca 9-16:
Tabela Grupy T:

1. SP Zbąszynek (lubuskie)
2. UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie)
3. Tempo Chełm (lubelskie)
4. UKS 22 Kraków (małopolskie)
Tabela Grupy U:
1. UKS Piast Krotoszyn ( wielkopolskie)
2. UKS BIS Mirzec (świętokrzyskie)
3. Metro Warszawa (mazowieckie)
4. SP 50 Wrocław (dolnośląskie)
O miejsca 17-20:
Grupa W:
UKS ‘Kania’ Gostyń – Olimpijczyk Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie) 25:11
Plas Kielce (świętokrzyskie) – MOS Będzin (śląskie) 16:25
Olimpijczyk Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie) – Plas Kielce (świętokrzyskie) 16:25
UKS ‘Kania’ Gostyń – MOS Będzin (śląskie) 17:25
Grupa Z:
Siata Łódź (łódzkie) – AZS Toruń (kujawsko-pomorskie) 25:0
AZS UWM SP30 Olsztyn (warmińsko-mazurskie) – BAS Białystok (podlaskie) 25:19
AZS Toruń (kujawsko-pomorskie) – BAS Białystok (podlaskie) 0:25
Siata Łódź (łódzkie) – AZS UWM SP30 Olsztyn (warmińsko-mazurskie) 19:25

IV ETAP:

Dziewczęta:

„czwórki":

Grupa ‚złota’:
Gwardia Wrocław (dolnośląskie) – Gedania Gdańsk (pomorskie) 22:25
UKS Jedynka Sejny (podlaskie) – Olimpijczyk Drawsko (zachodniopomorskie) 20:25
Gwardia Wrocław (dolnośląskie) – UKS Jedynka Sejny (podlaskie) 20:25
Gedania Gdańsk (pomorskie) – Olimpijczyk Drawsko (zachodniopomorskie) 22:25
O miejsca 5-8:
Sparta Warszawa (mazowieckie) – Libero Starogard (pomorskie) 20:25
LTS Legionovia Legionowo (mazowieckie)- MKS MOS Wieliczka (małopolskie) 17:25
Sparta Warszawa (mazowieckie) – LTS Legionovia Legionowo (mazowieckie) 25:21
Libero Starogard (pomorskie) – MKS MOS Wieliczka (małopolskie) 20:25
O miejsca 9-12:
BKS Stal Bielsko-Biała (śląskie) – Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie) 15:25
Dziewiątka Łódź (łódzkie) – SKS Szóstka Biała Podlaska (lubelskie) 25:18
BKS Stal Bielsko-Biała (śląskie) – SKS Szóstka Biała Podlaska (lubelskie) 20:25
Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie) – Dziewiątka Łódź (łódzkie) 25:27
O miejsca 13-16:
Płomień Sosnowiec (śląskie) – UKS Piątka Turek (wielkopolskie) 25:18
Joker Świecie (kujawsko-pomorskie) – MKS V Rzeszów (podkarpackie) 19:25
UKS Piątka Turek (wielkopolskie) – Joker Świecie (kujawsko-pomorskie) 25:23
Płomień Sosnowiec (śląskie) – MKS V Rzeszów (podkarpackie) 20:25

„trójki":

Grupa ‚złota’:
Podkarpacie Bobowa (małopolskie) – UKS Remis Świdnik (lubelskie) 25:16
MMKS Kłodzko (dolnośląskie) – UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie) 14:25
UKS Remis Świdnik (lubelskie) – MMKS Kłodzko (dolnośląskie) 13:25
Podkarpacie Bobowa (małopolskie) – UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie) 19:25
O miejsca 5-8:
MKS MOS Słupca (wielkopolskie) – MCKS Czeladź (śląskie) 25:17
BKS Bielsko-Biała (śląskie) – Joker Świecie (kujawsko-pomorskie) 25:18
MCKS Czeladź (śląskie) – Joker Świecie (kujawsko-pomorskie) 19:25
MKS MOS Słupca (wielkopolskie) – BKS Bielsko-Biała (śląskie) 25:21
O miejsca 9-12:
UKS 22 Kraków (małopolskie) – UKS Lubań (dolnośląskie) 25:23
UKS Jedynka Sejny (podlaskie) – UKS Olimpik Mońki (podlaskie) 15:25
UKS Lubań (dolnośląskie) – UKS Jedynka Sejny (podlaskie) 11:25
UKS 22 Kraków (małopolskie) – UKS Olimpik Mońki (podlaskie) 21:25
O miejsca 13-16:
UKS Libero Starogard – UKS Łódź ( łódzkie) 25:22
UKS Pogodno Starogard (zachodniopomorskie) – Jedynka Kluczbork (opolskie) 0:25
UKS Łódź ( łódzkie) – UKS Pogodno Starogard (zachodniopomorskie) 25:0
UKS Libero Starogard – Jedynka Kluczbork (opolskie) 13:25

„dwójki":

Grupa ‚złota’:
UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie) – Zorza Wodzisław Śląski (śląskie) 16:25
OPP Powiat Koł. (zachodniopomorskie) – MKS MOS Wieliczka (małopolskie) 30:28
UKS Rosario Lubowidz (mazowieckie) -MKS MOS Wieliczka (małopolskie) 21:25
Zorza Wodzisław Śląski (śląskie) – OPP Powiat Koł. (zachodniopomorskie) 25:22
O miejsca 5-8:
UKS 13 Radom (mazowieckie) – MUKS ‘Volley’ Płock (mazowieckie) 25:12
MMKS Kłodzko (dolnośląskie) – BAS Białystok (podlaskie) 25:19
MUKS ‘Volley’ Płock (mazowieckie) – BAS Białystok (podlaskie) 25:19
UKS 13 Radom (mazowieckie) – MMKS Kłodzko (dolnośląskie)
O miejsca 9-12:
UKS Czwórki Aleksandrów Łódzki (łodzkie) – Spinaker Węgorzewo (warmińsko-mazurskie) 0:25
UKS Trójka Sulechów (lubuskie) – KaEmK Starogard G. (pomorskie) 15:25
UKS Czwórki Aleksandrów Łódzki (łodzkie) – UKS Trójka Sulechów (lubuskie) 0:25
Spinaker Węgorzewo (warmińsko-mazurskie) – KaEmK Starogard G. (pomorskie) 21:25
O miejsca 13-16:

UKS Culmen’ Chełmno (kujawsko – pomorskie) – SP3 Leżajsk (podkarpackie) 25:12
SP3 Nysa ( opolskie) – SP 28 Wrocław (dolnośląskie) 17:25
SP3 Leżajsk (podkarpackie) – SP3 Nysa ( opolskie) 25:7
UKS Culmen’ Chełmno (kujawsko – pomorskie) – SP 28 Wrocław (dolnośląskie) 20:25

Chłopcy:

„czwórki":

Grupa ‚złota’:
AKS Rzeszów (podkarpackie) – Siata Łódź (łódzkie) 25:21
Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie) – SP Nałęczów (lubelskie) 19:25
Siata Łódź (łódzkie) – Sparta Braniewo (warmińsko-mazurskie)21:25
AKS Rzeszów (podkarpackie) – SP Nałęczów (lubelskie) 23:25
O miejsca 5-8:
MOS Będzin (śląskie) – MDK Warszawa (mazowieckie) 25:17
SP3 Gubin (lubuskie) – UKS Jedynka Syców (dolnośląskie) 25:23
MDK Warszawa (mazowieckie) – UKS Jedynka Syców (dolnośląskie) 20:25
MOS Będzin (śląskie) – SP3 Gubin (lubuskie) 21:25
O miejsca 9-12:
SP Smolnik (dolnośląskie) – Dunajec Nowy Sącz (małopolskie) 25:21
SP3 Nysa (opolskie) – MOS Zbąszyn (wielkopolskie) 25:23
Dunajec Nowy Sącz (małopolskie) – MOS Zbąszyn (wielkopolskie) 25:22
SP Smolnik (dolnośląskie) – SP3 Nysa (opolskie) 4:25
O miejsca 13-16:
UKS Suchanik Gdańsk (pomorskie) – UKS Kania Gostyń (wielkopolskie) 25:22
UKS „Trójka" Międzyrzecz (lubuskie) – Dynamo Gózd (lubelskie) 27:25
UKS Kania Gostyń (wielkopolskie) – Dynamo Gózd (lubelskie) 25:22
UKS Suchanik Gdańsk (pomorskie) – UKS „Trójka" Międzyrzecz (lubuskie) 26:24

„trójki":

Grupa ‚złota’:
Gryf Brzesko (małopolskie) – SPL 8 AZS Toruń I (kujawsko-pomorskie) 19:25
Olimp Ostrołęka (mazowieckie) – LKPS Borowno (śląskie) 19:25
Gryf Brzesko (małopolskie) – Olimp Ostrołęka (mazowieckie) 22:25
SPL 8 AZS Toruń I (kujawsko-pomorskie) – LKPS Borowno (śląskie) 23:25
O miejsca 5-8 :
Metro Warszawa (mazowieckie) – ZSS Nysa (opolskie) 19:25
SP Nałęczów (lubelskie)- BAS Białystok (podlaskie) 25:17
Metro Warszawa (mazowieckie) – BAS Białystok (podlaskie) 25:23
ZSS Nysa (opolskie) – SP Nałęczów (lubelskie) 13:25
O miejsca 9-12:
SP 3 Leżajsk (podkarpackie) – DOSS Częstochowa (śląskie) 29:31
UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie) – UKS 22 Kraków (małopolskie) 18:25
SP 3 Leżajsk (podkarpackie) – UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie) 13:25
DOSS Częstochowa (śląskie) – UKS 22 Kraków (małopolskie) 22:25
O miejsca 13-16:
SP 11 Kędzierzyn-Koźle (opolskie) – SP 8 Dunajec (małopolskie) 19:25
UKS „3" Sulechów (lubuskie) – ZSS Radlin (śląskie) 19:25
SP 11 Kędzierzyn-Koźle (opolskie) – ZSS Radlin (śląskie) 25:22
SP 8 Dunajec (małopolskie) – ZSS Radlin (śląskie) 25:18

„dwójki":

Grupa ‚złota’:
UKS Jasieniak Gdańsk (pomorskie) – ZSS Radlin (śląskie) 18:25
AKS Rzeszów (podkarpackie) – SP 7 Krotoszyn (wielkopolskie) 23:25
UKS Jasieniak Gdańsk (pomorskie) – AKS Rzeszów (podkarpackie) 25:16
ZSS Radlin (śląskie) – SP 7 Krotoszyn (wielkopolskie) 25:16
O miejsca 5-8:
SP 6 Gorlice (małopolskie) – MOS Wola Warszawa (mazowieckie) 25:15
ZSS Nysa (opolskie) – SP19 Kędzierzyn- Koźle (opolskie) 15:25
MOS Wola Warszawa (mazowieckie) – ZSS Nysa (opolskie) 26:24
SP 6 Gorlice (małopolskie) – SP19 Kędzierzyn- Koźle (opolskie) 25:22
O miejsca 9-12:
SP Zbąszynek (lubuskie) – UKS BIS Mirzec (świętokrzyskie) 25:15
UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie) – UKS Piast Krotoszyn ( wielkopolskie) 25:12
UKS BIS Mirzec (świętokrzyskie) – UKS Piast Krotoszyn ( wielkopolskie) 16:25
SP Zbąszynek (lubuskie) – UKS Serbinów Biała Podlaska (lubelskie) 25:9
O miejsca 13-16:
Tempo Chełm (lubelskie) – SP 50 Wrocław (dolnośląskie) 28:26
UKS 22 Kraków (małopolskie) – Metro Warszawa (mazowieckie) 20:25
SP 50 Wrocław (dolnośląskie) – UKS 22 Kraków (małopolskie) 25:20
Tempo Chełm (lubelskie) – Metro Warszawa (mazowieckie) 17:25

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved