Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Sebastian Świderski na Wielkim Finale Pucharu Kinder + Sport

Sebastian Świderski na Wielkim Finale Pucharu Kinder + Sport

fot. archiwum

Nie tylko Paweł Zagumny i Piotr Gacek będą na Wielkim Finale Pucharu Kinder + Sport. Do Zabrza przyjedzie również ambasador Kinder + Sport, Sebastian Świderski. Wszystko dzięki... trenerowi kadry, Andrea Anastasiemu.

Sebastian Świderski walczy o miejsce w reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy i wydawało się, że tym razem nie będzie mógł przyjechać do Zabrza. Jednak trener Andrea Anastasi postanowił zrobić kadrowiczom wolne niedzielne popołudnie i dzięki temu Sebastian pojawi się na wielkim finale turnieju.

Zaraz po porannym treningu wyruszam do Zabrza, aby kibicować młodym siatkarzom na finale Pucharu Kinder + Sport. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będę spotkać się z najlepszymi zespołami w kraju – powiedział Świderski po otrzymaniu zgody na wyjazd do Zabrza.

Sebastian spodziewany jest w hali w niedzielę 4 września około godziny 14:00, a już od 11:00 pojawią się tam inni goście specjalni – Paweł Zagumny i Piotr Gacek, koledzy klubowi popularnego Świdra.Finał rozgrywek o Puchar Kinder + Sport odbędzie się w dniach 3-4 września w hali MOSIR w Zabrzu (ul. Matejki 6). Finał Pucharu Kinder + Sport to ukoronowanie całosezonowych zmagań najmłodszych siatkarzy i siatkarek w Polsce. W kolejnych etapach wyłoniono finalistów poszczególnych kategorii. W tej edycji wystartowała rekordowa liczba 28 043 zawodników i zawodniczek. Sebastian Świderski jest ambasadorem programu Kinder + Sport od jego pierwszej edycji.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved