Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Już za kilka dni oficjalne otwarcie nowej hali w Ustrzykach Dolnych

Już za kilka dni oficjalne otwarcie nowej hali w Ustrzykach Dolnych

fot. archiwum

Dnia 9 września 2011 roku o godzinie 16:00 w ramach obchodów otwarcia nowej hali sportowej przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych, rozpocznie się Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej Transcend Cup 2011.

Turniej jest wynikiem współpracy firmy Transcend i lokalnego klubu sportowego UKS Orlik Ustrzyki Dolne. W turnieju wezmą udział młodzieżowe sekcje klubów UKS Orlik, Sparta Stary Sambor z Ukrainy, Płomień Snina ze Słowacji oraz San Lesko.

Jako firma o globalnym zasięgu, uważamy, że wsparcie lokalnych inicjatyw jest częścią naszej misji – mówi regionalny menedżer Transcenda na Europę Leslie Chen. Dotyczy to szczególnie takich wydarzeń jak turniej w Ustrzykach Dolnych, które leżą u styku granic trzech państw. Chcemy pokazać, że wartości związane ze sportową rywalizacją i aktywnym trybem życia nie znają żadnych limitów i warto je promować na całym świecie – dodaje.

Prezes UKS Orlik, który jest gospodarzem turnieju, Andrzej Steciuk nie ukrywa, że to duże wydarzenie dla klubu i młodych sportowców. – Każde wsparcie jest dla tych chłopaków ważne, szczególnie, jeżeli to dotyczy małych klubów i miejscowości jak nasze. Cieszymy się, że zostaliśmy zauważeni i to motywuje nasze środowisko do dalszych działań.Dla wszystkich uczestników turnieju ufundowane zostaną nagrody rzeczowe oraz puchary i dyplomy. Niespodzianki też nie ominą przybyłej na turniej publiczności. Wręczenie nagród odbędzie się podczas oficjalnych uroczystości otwarcia hali sportowej w Ustrzykach Dolnych w dniu 11 września o godz. 17:00 z udziałem zaproszonych gości, w tym prezydenta Lecha Wałęsy.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved