Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Grzegorz Pietkiewicz: Chcemy znaleźć się w czwórce

Grzegorz Pietkiewicz: Chcemy znaleźć się w czwórce

fot. archiwum

Przed I-ligowymi klubami ostatni etap przygotowań do nadchodzącego sezonu. O przygotowaniach piątej drużyny ubiegłego sezonu specjalnie dla Strefy Siatkówki opowiada rozgrywający Pekpolu Ostrołęka, Grzegorz Pietkiewicz.

Po przerwie wakacyjnej nadszedł czas na powrót do pracy. Za panem pierwsze dni treningów. Jaką formę mają wasze dotychczasowe przygotowania?

Grzegorz Pietkiewicz:Trenujemy dwa razy dziennie. Początkowo były to poranne treningi na siłowni i w terenie oraz popołudniowe w hali. Teraz zamiast zajęć w terenie mamy trening halowy, więc siatkówki jest już sporo.

Do zespołu poza Adrianem Mihułką, Cezarym Stanisławajtysem i Edwardem Góreckim dołączył były zawodnik gorzowskiego GTPS-u, rozgrywający – Konrad Woroniecki, można więc powiedzieć, że będzie to dla pana nie lada konkurent do miejsca w pierwszej szóstce.Oczywiście. Konrad jest bardzo dobrym i doświadczonym na tym poziomie rozgrywek zawodnikiem. Dlatego rywalizacja na naszej pozycji trwa i mam nadzieję, że tak już pozostanie do końca sezonu.

W dniach 17-18 września będziecie organizatorami towarzyskiego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka. Czy w ramach końcowej części przygotowań wystąpicie w innych tego typu imprezach?

Już w najbliższą sobotę jedziemy na turniej do Suwałk, gdzie – poza gospodarzami – przyjdzie nam się zmierzyć z zespołami z Gorzowa i Wielunia. W następny weekend wystąpimy w turnieju w Siedlcach, gdzie zagra chyba 6 pierwszoligowych ekip. Później przyjdzie czas na pokazanie się przed ostrołęcką publicznością i w zasadzie to pozostaną już niespełna dwa tygodnie do rozpoczęcia ligi.

Znamy już pełne składy większości zespołów pierwszoligowych, które pańskim zdaniem będą w stanie zamieszać w lidze?

Wydaje się, że mocny zespół został zbudowany w Gorzowie. Także beniaminek z Lubina bardzo się wzmocnił. Póki co ciężko określić, jak sytuacja wyglądać będzie w Wieluniu, ale patrząc na zawodników testowanych, tam również może powstać dobry zespół, mimo że budowany na ostatnią chwilę.

Miniony sezon zakończyliście na piątym miejscu. Jakie cele zarząd postawił wam na ten nadchodzący?

Myślę, że należałoby poprawić poprzednią lokatę, a zatem znaleźć się w czwórce. A tam już każde rozstrzygnięcie będzie możliwe.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved