Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Rosyjska reprezentacja bez największego skandalisty

Rosyjska reprezentacja bez największego skandalisty

fot. archiwum

Okazuje się, że przymierzana do zdobycia złotego medalu reprezentacja Rosji nie jest pozbawiona zmartwień. Do najważniejszego w tym roku turnieju nie przygotowuje się Aleksiej Spiridonow. Proszony o komentarz Władimir Alekno nabiera wody w usta.

Co prawda nominalną parę na przyjęciu w najważniejszych meczach tworzyli kapitan zespołu Taras Chtiej , oraz Denis Biriukow , to na pewno rzadziej pojawiający się Aleksiej Spiridonow , był najbarwniejszą postacią w całej reprezentacji Rosji. Młody awanturnik zagrał w podstawowym składzie tylko jedno spotkanie w turnieju finałowym tegorocznej Ligi Światowej i nie pojawił się na katowickim parkiecie podczas Memoriału Huberta Wagnera, jednak mimo to udało mu się wzbudzić zainteresowanie wszystkich. Nie chodzi tu wcale o jego dynamikę i siłę, gdyż pod tym względem nie wyróżnia się na tle zespołu, jednak jego zachowanie chociażby w meczach fazy grupowej  Ligi Światowej. Spotkania w Niemczech z podopiecznymi trenera Lozano, sprawiły, iż Spiridonow nie ma czego szukać w tym kraju, bardzo szybko stał się wrogiem numer jeden kibiców, a jego zachowanie zostało ukarane żółtą kartką.

Trener Alekno odmawia jakiegokolwiek komentarza tej sytuacji, można jedynie domyślać się, że nie rozstał się z zawodnikiem w pokojowej atmosferze.

źródło: inf. własna, plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved