Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Powrót syna marnotrawnego?

Powrót syna marnotrawnego?

fot. archiwum

Sezon transferowy jest obfity w niespełnione obietnice prawie jak kampania wyborcza. Były już 24 godziny dzielące Skrę od zakontraktowania Murilo i transfery z Kuby. Do tego grona dołączają pogłoski o transferze Łukasza Kadziewicza.

Oficjalnie Łukasz Kadziewicz jedynie trenuje z zespołem z Olsztyna. Ponieważ jednak Plamen Konstantinow nie widzi miejsca dla polskiego środkowego w swoim zespole, a żadna z ofert z klubów włoskich i francuskich nie powalała na kolana, być może jednen z bardziej niepokornych byłych reprezentantów powróci do korzeni. Trener Tomaso Totolo z pewnością znalazłby miejsce w składzie dla doświadczonego zawodnika na środku siatki, jednak równie dobrze po raz kolejny zabraknie jednego podpisu, 24 godzin lub jednego dokumentu, aby sfinalizować kontrakt i tym samym Kadziewicz wcale nie wróci z emigracji.

Przypomnijmy, że środkowy reprezentował barwy AZS-u w latach 2000-2004, po czym wyjechał do Rosji, aby dołączyć do Gazpromu Surgut, klubu do którego powrócił przed sezonem 2010/2011.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved