Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nawrocki nadal trenerem Skry Bełchatów

Nawrocki nadal trenerem Skry Bełchatów

fot. archiwum

Jacek Nawrocki podpisał dziś nowy kontrakt ze Skrą Bełchatów. Nowo zawarta umowa ze szkoleniowcem mistrzów Polski wygasa po sezonie 2012/2013, tak więc przez najbliższe dwa sezony w Bełchatowie zmiany na ławce trenerskiej nie są przewidywane.

Jesteśmy zadowoleni z pracy Jacka i już po zakończeniu poprzedniego sezonu mieliśmy ustalone wszystkie szczegóły. Teraz jesteśmy szczęśliwi, że Jacek uznał, iż jego stan zdrowia pozwala mu na pracę z siatkarzami PGE Skry Bełchatów – powiedział prezes Skry Konrad Piechocki.

Jacek Nawrocki związany jest z bełchatowskim klubem od wielu lat, a w Skrze kończył swoją siatkarską karierę. Od 2001 roku był drugim trenerem bełchatowskiej drużyny, a pierwszym szkoleniowcem został w 2009 roku, gdy na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski odchodził ze Skry Daniel Castellani. Od samego początku byliśmy przekonani, że Jacek poradzi sobie w roli pierwszego trenera. Dziś, po dwóch kolejnych mistrzostwach Polski mamy satysfakcję, że się nie myliliśmy, choć było wielu, którzy w niego nie wierzyło – dodał Piechocki.

Pod okiem Nawrockiego siatkarze PGE Skry Bełchatów przygotowują się do nowego sezonu. 7 września w Kluczborku rozegrają pierwszy mecz sparingowy, a ich rywalem będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved