Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Magazyn Siatkarski: Przyzwyczaić się do porażek…

Magazyn Siatkarski: Przyzwyczaić się do porażek…

fot. archiwum

- Wyniki i styl gry zespołu nie jest dobry. Trudno to ukryć, skoro w Memoriale Wagnera Polska wygrała tylko seta - mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl. - Krótki czas, jaki został do mistrzostw Europy, nie daje nadziei na ogromną poprawę.

Tak okrojonego składu dawno nie wystawialiśmy. Grzegorz Wagner powiedział, że należy przyzwyczaić do porażek. Tej drużynie niestety brakuje możliwości, umiejętności. Oczekiwania mogą być wielkie, ale nie ma to nic wspólnego z realiami. Nawet w Czechach znajdę pięciu-sześciu graczy lepszych od naszych – ocenia Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl.

Na zawodnikach wyżywał się nie będę. Prezes PZPS utrzymuje dobrą minę do złej gry. Uspokaja i wierzy. Inną sprawą jest zła atmosfera i oliwa dolewana do ognia przez trenera Andreę Anastasiago, który wyładowuje się na operatorach telewizji. Brakuje mu kultury osobistej i szacunku do innych – dodaje Jerzy Mielewski z Polsatu. Goście zastanawiają się również, co się dzieje z polską siatkówką, skąd biorą się takie kryzysy tuż przed mistrzostwami Europy.

Przyzwyczaić się do porażek…Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved