Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Siatkarki MUKS Amber Kalisz przygotowują się do sezonu

Siatkarki MUKS Amber Kalisz przygotowują się do sezonu

fot. archiwum

Młode siatkarki MUKS Amber Kalisz rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. W dniach 15-25 sierpnia przebywały na obozie przygotowawczym w Gdyni, a wkrótce wyruszą na prestiżowe zawody do Ustki.

W nadchodzącym sezonie Amber Kalisz wystawi do rozgrywek wojewódzkich w Wielkopolsce nie tylko drużynę w kategorii młodziczek, ale również kadetek. Obie grupy mają za sobą 10-dniowy obóz przygotowawczy w Gdyni, na obiektach Akademii Marynarki Wojennej. – Mieliśmy tam 22 treningi, dziewczyny przepracowały ten okres bardzo pozytywnie. Przerobiliśmy dużo materiału, mieliśmy do tego bardzo dobre warunki. Na obozie były 34 dziewczęta – powiedział trener Ambera, Daniel Przybylski, który przygotowuje obie grupy siatkarek.

Do 2 września utalentowane zawodniczki mają wolne, ale potem rozpoczną decydującą fazę przygotowań do rozgrywek młodzieżowych, trenując cztery razy w tygodniu. Młodziczki swoją formę na tle silnych rywalek będą mogły sprawdzić w Ustce, gdzie w dniach 8-11 września wezmą udział w XI Słowińskim Turnieju Siatkówki. – Zagrają tam najlepsze zespoły z kilku województw, systemem każdy z każdym. Czeka nas 11 ciekawych spotkań – informuje Przybylski.

Młodziczki rozpoczną nowy sezon w rozgrywkach wojewódzkich już 17 września, turniejem w Kościanie, z udziałem miejscowego UKŻPS i KTPS Konin. Kadetki natomiast przystąpią do ligowej rywalizacji 25 września. Wtedy zagrają na wyjeździe z UKS Środa Wlkp. W swojej grupie mają też Spartę Złotów, MUKS Godziesze Wielkie i UKS ZSMS II Poznań.źródło: Nowe Fakty Kaliskie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved