Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Krzysztof Felczak: Głównym celem szkolenie

Krzysztof Felczak: Głównym celem szkolenie

fot. archiwum

- Naszym głównym celem w poprzednim sezonie jak i obecnym będzie szkolenie - mówi trener MOS Wola Warszawa Krzysztof Felczak. W poprzednim sezonie zespół ten reprezentował AZS Politechnikę Warszawską w Młodej Lidze. W 2011/12 będzie podobnie.

Oczywiście chcemy wygrywać, bo na tym polega istota sportu, ale zwyciężania w Młodej Lidze nie jest najistotniejsze. Na pewno każdy trener chce, a ja na pewno, żeby z tych chłopaków wyrosło kilku dobrych zawodników. Żeby w przyszłości należeli do wyróżniających się postaci naszej ekstraklasy – powiedział Krzysztof Felczak.

Dodał on, że Młoda Liga dla klubów powinna stać się taką wyższą uczelnią przed startem w dorosłe życie. – Tutaj będą oni przygotowywali się do profesjonalnej kariery – powiedział warszawski szkoleniowiec.

Krzysztof Felczak chciałby, żeby dla większości zawodników był to taki fajny sprawdzian – żeby dowiedzieli się gdzie się w tej chwili znajdują, czego im brakuje żeby grać na wysokim poziomie.Trener jest bardzo zadowolony z rozgrywek Młodej Ligi, która przerosła jego oczekiwania – Poziom tych meczów, które rozegraliśmy był dosyć wysoki. Dla naszych juniorów jest to wysoki poziom gry. Poza tym gościliśmy w naszej hali reprezentanta Polski seniorów Mateusza Mikę, co też dodaje splendoru. Także chyba było lepiej w Młodej Lidze niż się spodziewaliśmy i cieszyło mnie, że chłopaki walczyli i chcieli pokazać się z jak najlepszej strony – zakończy trener Felczak.

Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: mlodaliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved