Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Piotr Gruszka: Pokazaliśmy dziś determinację

Piotr Gruszka: Pokazaliśmy dziś determinację

fot. archiwum

Mimo drugiej z rzędu porażki na IX Memoriale im. Huberta Wagnera, Piotr Gruszka jak i trener Andrea Anastasi są optymistami. Wspólnie podkreślali, że drużyna wyciągnęła wnioski z lekcji, jaką dali jej Czesi, co widać było dziś na boisku.

Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): Myślę, że najistotniejsza rzecz dzisiejszego spotkania to lepsza gra niż wczoraj. Oczywiście nie jest perfekcyjnie. Ale małymi kroczkami dochodzimy do tej perfekcji. Na pewno mamy nad czym pracować.

Mauro Berruto (trener reprezentacji Włoch): Bardzo miło było widzieć wracających po kontuzjach Parodiego i Zajcewa na boisku. Jutro też dam im szansę – może nawet na dłużej niż dziś. Jesteśmy zadowoleni z wyniku i pełni optymizmu przed ME. Wczorajszy mecz był bardzo wyczerpujący zarówno fizycznie i psychicznie. Idziemy dobrą drogą na europejski czempionat.

Piotr Gruszka (kapitan reprezentacji Polski): Pokazaliśmy dziś agresję i determinację. Z tego można się cieszyć. Jednak porażka, jest porażką. Ale wyciągnęliśmy wnioski po wczorajszym meczu i od czegoś trzeba zacząć.Cristian Savani (kapitan reprezentacji Włoch): To zwycięstwo wyjątkowo smakuje. Po wczorajszym długim meczu byliśmy bardzo zmęczeni. Tym bardziej się cieszymy.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved