Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi: To szok dla kibiców, ale i dla mnie

Andrea Anastasi: To szok dla kibiców, ale i dla mnie

fot. archiwum

- To wielki szok dla kibiców, ale przede wszystkim dla mnie - powiedział szkoleniowiec reprezentacji Polski Andrea Anastasi na pomeczowej konferencji. Jego zawodnicy w pierwszym meczu Memoriału Huberta Wagnera gładko ulegli Czechom 0:3.

Ondřej Hudeček (kapitan reprezentacji Czech): Nie przechodziliśmy żadnych specjalnych przygotowań, ale jeśli przyniosły one efekt, to trzeba się tylko cieszyć. Mam nadzieję, że to wszystko utrzyma się przez najbliższe dwa tygodnie aż do rozpoczęcia Mistrzostw Europy.

Piotr Gruszka (kapitan reprezentacji Polski): My oczywiście nie będziemy się tłumaczyć. Przegraliśmy mecz, ponieważ graliśmy słabiej i to nie było najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Nie mieliśmy w naszych szeregach ani jednego mocnego elementu, a to co dziś pokazaliśmy nie wystarczyło na dobrze dysponowanych Czechów.

Jan Svoboda (trener reprezentacji Czech): Moi zawodnicy pokazali się dziś z bardzo dobrej strony, mimo że grali z dużo lepszym przeciwnikiem, jakim są Polacy. Statystyki pokazują wyraźnie, że moja drużyna była lepsza zarówno w defensywie, jak i w ataku. Uważam, że właśnie to miało największy wpływ na końcowy wynik spotkania.Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): Dzisiejszego występu moich zawodników nie da się wytłumaczyć. Jest to wielki szok dla kibiców, ale i dla mnie. Polacy zagrali źle, mimo że bardzo dokładnie analizowaliśmy towarzyskie spotkania Czechów z Włochami.

Zobacz również:
IX Memoriał Wagnera: Falstart biało-czerwonych

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved