Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Władimir Alekno: Zagraliśmy o wiele gorzej niż z Brazylijczykami

Władimir Alekno: Zagraliśmy o wiele gorzej niż z Brazylijczykami

fot. archiwum

- To są przygotowania do mistrzostw Europy. Przed nami dużo pracy i naprawa błędów, które dziś popełniliśmy - przyznał po meczu kapitan Sbornej, Taras Chtiej. Obydwaj trenerzy zwrócili jednak uwagę, że przed nimi jeszcze wiele pracy.

Władimir Alekno (trener reprezentacji Rosji): – Gratuluję Włochom zwycięstwa. Dziś się nie udało, ale był to nasz pierwszy mecz od finału Ligi Światowej w Gdańsku. I chyba nie odkryję Ameryki jak powiem, że zagraliśmy o wiele gorzej niż z Brazylijczykami. Czeka nas sporo pracy.

Mauro Berruto (trener reprezentacji Włoch): – Graliśmy przeciwko drużynie, która gra obecnie najlepszą siatkówkę w Europie i chyba na świecie. Jesteśmy po 3 tygodniach ciężkich przygotowań. Przed Memoriałem rozegraliśmy mecze towarzyskie z Czechami i tam nasza gra nie wyglądała dobrze. Dziś było zupełnie inaczej. Mamy problemy z atakującymi. Przyjmujący Simone Parodi zagrał pierwszy mecz po długiej kontuzji i jestem zadowolony zarówno z jego gry, jak i z wyniku dzisiejszego spotkania.

Taras Chtiej (kapitan reprezentacji Rosji): – To są przygotowania do mistrzostw Europy. Przed nami dużo pracy i naprawa błędów, które dziś popełniliśmy. Ten mecz jest za nami – skupiamy się na następnych spotkaniach.Cristian Savani (kapitan reprezentacji Włoch): – Jesteśmy zaskoczeni, bo mimo, że fizycznie byliśmy przygotowani, to w głowie coś jeszcze siedzi. Dlatego podwójnie jesteśmy szczęśliwi po zwycięstwie.

* Wysłuchał Maciej Świniarski (fundacjawagnera.pl )

 

źródło: fundacjawagnera.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved