Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Radomskie akademiczki po testach wydolnościowych

Radomskie akademiczki po testach wydolnościowych

fot. archiwum

Przygotowujące się do sezonu ligowego siatkarki Jadaru AZS Politechniki Radom przeszły testy wydolnościowe. Trenują także w siłowni. Pierwszym oficjalnym spotkaniem radomianek będzie mecz Pucharu Polski z AZS KSZO Ostrowiec Św.

Są spore różnice w wynikach pomiędzy zawodniczkami – nie ukrywał Jacek Skrok, trener radomianek. – Nie wszystkie zaległości da się nadrobić, ale zawodniczki solidnie i chętnie trenują.

Szkoleniowiec przyznał, że to nie tylko problem radomskiej drużyny. Dotyczy wszystkich zespołów, w których doszło do wielu zmian kadrowych. – W drużynie są siatkarki z różnych szczebli rozgrywek, różnych zespołów o różnym stopniu wytrenowania – tłumaczył. – Stąd różnice w wydolności.

Dodatkowym problemem, nie tylko zdaniem Skroka, ale także wielu innych trenerów, jest zbyt długa przerwa pomiędzy zakończeniem jednego sezonu, a rozpoczęciem przygotowań do kolejnego. Pierwszym oficjalnym spotkaniem radomianek będzie zaplanowany na 12 września mecz Pucharu Polski, w którym zmierzą się z AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.* więcej w "Echo Dnia"

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved