Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Sobieski Żagań trenuje nad morzem

Sobieski Żagań trenuje nad morzem

fot. archiwum

Zawodnicy drugoligowego Sobieskiego Żagań wyruszyli na zgrupowanie do Świnoujścia. Adrian Milczarek, zawodnik i zarazem drugi trener zespołu czuwa nad przebiegiem treningów oraz przygotowaniem zespołu do rozgrywek.

– Przyjechaliśmy tu na 10 dni, chcemy je dobrze przepracować, skupiamy się przede wszystkim na przygotowaniu kondycyjnym, mamy tu do dyspozycji halę, piasek i siłownie, czyli wszystko, co potrzebne siatkarzom. Po powrocie ze Świnoujścia zajmiemy się innymi elementami, teraz rano mamy trening na hali, a po południu ćwiczymy kondycję – komentuje obóz w Świnoujściu Adrian Milczarek.

Siatkarz ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu zespołu. – Mam być przez cały sezon drugim trenerem, już pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy szkoleniowiec nie mógł prowadzić zespołu brałem ten ciężar na swoje barki, więc to nie jest to dla mnie nowa sytuacja. Ciężko mi powiedzieć czy sprawdzam się w tej roli, moja opinia na pewno nie będzie obiektywna, trzeba by było o to zapytać kolegów z drużyny. Współpraca układa nam się bardzo dobrze, wszyscy trzymają się planu, jaki założyłem, nikt nie stara się narzucić mi swojej woli.

Jak będą wyglądały przygotowania po powrocie ze Świnoujścia? – Wszyscy po obozie wracamy do pracy, więc nie będzie możliwości trenowania 2 razy dziennie, będziemy ćwiczyć na naszych obiektach, bardziej pod kątem technicznym i taktycznym.źródło: Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved