Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki Dynama Krasnodar sprawdzą mielecką Stal

Siatkarki Dynama Krasnodar sprawdzą mielecką Stal

fot. archiwum

Dzisiaj na czterodniowy obóz do Szczyrku wyjechały wszystkie zakontraktowane siatkarki mieleckiej Stali. Podczas krótkiego zgrupowania zespół dwukrotnie zmierzy się z trzecią drużyną ekstraklasy rosyjskiej Dynamem Krasnodar.

W przygotowaniach siatkarek Stali Mielec do nowego sezonu udział biorą wszystkie zakontraktowane zawodniczki. Wśród nich są Czeszka Katarina Kocia oraz reprezentantka Węgier Rita Liliom. Ta druga niedawno na krótko wyjechała do Niemiec, po czym definitywnie zameldowała się na Podkarpaciu, a w czwartek wraz z drużyną wyjedzie na krótki, czterodniowy obóz do Szczyrku. – Zagramy tam dwa sparingi z trzecim zespołem ligi rosyjskiej. Będzie to dobra odskocznia od Mielca – mówi Adam Grabowski, trener Stali, której przeciwnikiem będzie przebywający w Polsce zespół Dynama Krasnodar.

Dla mielczanek pojedynek z Rosjankami będzie pierwszą okazją do gry. W Stali nadal brakuje jeszcze jednej zawodniczki. Miała nią być środkowa reprezentacji Bułgarii Gabriela Koeva, ale siatkarka okazała się zbyt droga. – Rozmawiamy z doświadczoną środkową, która chce nam pomóc – dodaje trener Grabowski. Trener nie chce jednak zdradzać nazwiska zawodniczki.

*Cały artykuł w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved