Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Joker Piła jednak zagra w I lidze

Joker Piła jednak zagra w I lidze

fot. archiwum

Siatkarze Jokera Piła ostatecznie wystartują w rozgrywkach I ligi. Nazwiska siatkarzy, którzy zagrają w zespole Jarosława Kubiaka poznamy na początku przyszłego tygodnia. Pilski zespół został już zgłoszony do rozgrywek i teraz oczekuje na licencję PZPS.

Startujemy! – mówi szczęśliwy prezes pilskiego kluby Jerzy Jasiński. Jego starania o uratowanie drużyny zakończyły się w ostatniej chwili sukcesem. – Udało się pobudzić lokalne środowisko biznesowe. Spora w tym zasługa posła Adama Szejnfelda, któremu bardzo chciałbym za to podziękować. Myślę, że możemy być spokojni o budżet Jokera w nadchodzącym sezonie – dodaje Jasiński. Pilski zespół został już zgłoszony do rozgrywek i zdaniem prezesa nie powinien mieć problemów z uzyskaniem licencji od PZPS. – Porozumieliśmy się z większością zawodników, wobec których mieliśmy finansowe zaległości. Nie udało się tylko dogadać z Witoldem Chwastyniakiem i Radosławem Zbierskim i tutaj potrzebne będą rozstrzygnięcia w sądzie. Ale na proces licencyjny nie będzie to miało wpływu – tłumaczy Jasiński.

Ponieważ po zakończeniu ostatniego sezonu ekipę Jokera opuścili prawie wszyscy podstawowi zawodnicy, trener Jarosław Kubiak będzie musiał budować drużynę praktycznie od podstaw. Szkoleniowiec pierwszoligowca na razie nie chce jednak podawać nazwisk siatkarzy, którzy wystąpią w jego drużynie. – Proszę o cierpliwość. Więcej będę mógł powiedzieć w przyszłym tygodniu – mówi opiekun pilskiego zespołu.

Więcej w:

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved