Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika wprowadza Karty Kibica i… zawiera kontrakt

AZS Politechnika wprowadza Karty Kibica i… zawiera kontrakt

fot. archiwum

Zarząd AZS Politechniki Warszawskiej z każdym kibicem, który zakupi karnet, zwiąże się umową. W niej klub zobowiązuje się do zajęcia miejsca nie niższego niż szóste. Ten oryginalny kontrakt przewiduje również karę za niewywiązanie się ze zobowiązania.

AZS Politechnika Warszawska jako pierwszy siatkarski klub na świecie wprowadza Kartę Kibica. Już od sezonu 2011/2012 wszystkim chętnym miłośnikom siatkówki zastępować będzie ona wejściówki na mecze. – Idzie za nią cała masa promocji i niespodzianek – tłumaczy Marcin Bańcerowski, wiceprezes klubu.

Kartę Kibica AZS Politechniki Warszawskiej wyrobić będzie można już od 5. września. Gratis od klubu dostaną ją zakupujący karnet na nowy sezon. Wszyscy pozostali pozyskać będą ją mogli za symboliczne 5 złotych. – W sezonie 2011/2012 nie będzie jeszcze obowiązku posiadania Karty Kibica. Kupujący wejściówki na pojedyncze mecze będą mogli wybrać tradycyjne bilety – wyjaśnia Bańcerowski. – Gorąco zachęcamy jednak do wyrobienia Karty. Dla fanów naszego zespołu będzie to spore ułatwienie – dodaje. Na czym polega to ułatwienie? – Kupujący bilety przez Internet nie muszą nawet posiadać drukarki. Po zamówieniu biletu i dokonaniu zapłaty nasz system automatycznie przypisze daną miejscówkę do Karty Kibica kupującego – zdradza szczegóły Bańcerowski.

Karta Kibica najwięcej udogodnień przyniesie jednak zakupującym karnety. – Nie jest łatwo zaplanować sobie czas na kilka miesięcy do przodu. Często zdarza się więc tak, że posiadacz karnetu z przyczyn losowych nie może pojawić się na wszystkich spotkaniach „Inżynierów". Teraz będzie mógł odsprzedać swoje miejsce na mecz, podczas którego nie będzie obecny. Za pieniądze z tej odsprzedaży będzie mógł następnie zakupić klubowe gadżety – opowiada o kolejnych zaletach Karty Kibica Marcin Bańcerowski. – Będą to oczywiście wirtualne pieniądze, zapisane w systemie. Nie zwracamy ich do ręki – zaznacza ze śmiechem.To nie wszystkie niespodzianki, które niesie za sobą wyrobienie Karty Kibica AZS Politechniki Warszawskiej. Dla posiadaczy Kart klub organizować będzie konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. – W dniu urodzin czy imienin będziemy mogli także sprawiać kibicom prezenty – uśmiecha się Bańcerowski. – Karta Kibica daje naprawdę duże możliwości – kończy.

Nie tylko Karta Kibica AZS Politechniki Warszawskiej będzie nowością na skalę światową wprowadzoną przed sezonem 2011/2012 przez „Inżynierów". Zarząd klubu ze stolicy z każdym kibicem, który zakupi karnet, zwiąże się bowiem umową. W umowie AZS Politechnika Warszawska zobowiązuje się do zajęcia w nadchodzącym sezonie miejsca nie niższego niż szóste. Ten oryginalny kontrakt przewiduje oczywiście również karę za niewywiązanie się ze zobowiązania. Jeżeli Akademicy zajmą miejsca 7-8, kibice posiadający karnety otrzymają od klubu w ramach zadośćuczynienia klubowy szalik bądź zaproszenie na trening z drużyną. Jeżeli zaś będzie to lokata 9-10, posiadacze karnetów otrzymają zniżkę w wysokości 50 zł na zakup karnetów na sezon 2012/2013 oraz klubowy gadżet.

Umowa obowiązuje obie strony, ale kary umowne przypisane są tylko do jednej. Bierzemy to na siebie – wyjaśnia ze śmiechem Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki. – Chcemy docenić naszych najwierniejszych kibiców. Dajemy im więc nie tylko Kartę Kibica, ale i umowę. Wszystkich nas zmotywuje ona do jeszcze cięższej pracy – zapewnia.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved