Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi nie będzie się spieszył z podaniem składu

Andrea Anastasi nie będzie się spieszył z podaniem składu

fot. archiwum

Trener Andrea Anastasi kończy selekcję przed mistrzostwami Europy siatkarzy. Kogo Anastasi zostawi w Polsce? - Nie mogę skupiać się na tym, by wszyscy moi zawodnicy byli zadowoleni. Liczy się tylko dobro drużyny - mówi selekcjoner reprezentacji Polski.

Selekcjoner reprezentacji Polski ma w tej chwili na zgrupowaniu w Spale szesnastu graczy. Z dwóch będzie musiał zrezygnować, bo na mistrzostwa Europy siatkarzy do Czech i Austrii poleci maksymalnie czternastka. – Nie będę się spieszył z podaniem składu. Możliwe, że ostateczny ogłoszę dopiero przed wyjazdem do Pragi, czyli 8 września. Nie chcę nikomu odbierać nadziei, dlatego na razie nie rozmawiam w ogóle z zawodnikami o tym, kto pojedzie na turniej, a kto zostanie w Polsce – tłumaczy Andrea Anastasi, który w trakcie rozpoczynającego się w piątek Memoriału Wagnera będzie mógł dokonać ostatnich korekt w składzie.

Po starciach z Rosjanami, Włochami i Czechami, Polakom zostanie dwanaście dni do pierwszego meczu mistrzostw Europy (10.9 z Niemcami). – Memoriał nie będzie jednak poligonem doświadczalnym, bo nie mamy już czasu na eksperymenty – dodaje Włoch, który ma kłopoty, bo urazy Zbigniewa Bartmana czy Patryka Czarnowskiego spowodowały, że pole manewru zostało ograniczone.

Więcej przeczytasz w czwartkowy wydaniu "Przeglądu Sportowego"źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved